AFAD 6 bin 500 Personel Alımı


Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylanan yasanın neticesinde bazı kurumlarda kadrolar genişletildi ve yeni personel alımları gerçekleştirilmesi bekleniliyor. Bunlardan en önemlisi de Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’na bağlı kurulacak olan yeni il afet acil durum müdürlükleridir. Sayısı 20’ye kadar ulaşacak olan bu müdürlüklerin toplam personel açığı ise ortalama 6.500 olarak görülüyor. Bu durumda ise Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı personel alımı gerçekleşecek.

AFAD 2014 Personel Alımı

Yeni yasa kendisiyle birlikte bir çok insana yeni bir iş getirdi. Personel açığı olacak olan tek kurum AFAD değil, aynı zamanda aşağıdaki kurumlara da personel alımı gerçekleşmesi bekleniliyor.

  • İçişleri Bakanlığı‘na 1.967,
  • Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’ne 160,
  • Gençlik Ve Spor Bakanlığı‘na 53,
  • Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı‘na 11,
  • Jandarma Genel Komutanlığı 3000,
  • Spor Genel Müdürlüğü’ne de 10 yeni personel alımı yapılması bekleniliyor.

Daha fazla detay ulaşmak ve personel alımlarından haberdar olmak için bizleri takip etmeyi ihmal etmeyin. Sizler için en güncel iş ilanlarını paylaşmaktayız.

-

Tavsiye İş İlanları


Yorum Yap

Ad:
E-Posta:
(Gizli Kalacaktır)
Yorum:
DİKKAT!: Lütfen yorum veya iş başvurusu yaparken cep telefonu numarası, adres bilgileri, T.C. kimlik numarası gibi kişisel bilgilerinizi vermeyiniz. E-Posta adresini girmeniz yeterlidir.

“AFAD 6 bin 500 Personel Alımı” İçin 5 Cevap

commenter

Ozel guvenliyim 5 yillik tecrubemde var guvenlik olmadan once yakin korumalikda yapdim unlu sanatcilara mersinde unlu clupde konserlerde korumalik yaptim afad olsun asgari ucrete raziyim ise girmem lazim evliyim 27 yasindayim 1 tane evladim var saygilarimla hayirli geceler

commenter

uzman cavusum aralık ayında sozlesmem bıtıyor ve beledıyenız bunyesınde ıse gırmek ıstıyorm

commenter

Arapca ve turkem varrr..

commenter

Slmmm ben afet acil ve kurtarma ya katilmak istiyirum

commenter
uğur karabulut karabulut@hotmail.com | Cuma, 4 Nisan 2014 - 19:48

şöforlük ve güvenlik işi