Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Personel Alımı

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda çalışmak isteyenler için iş olanakları günden güne artıyor. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu personel alımı yaparken hemen Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu iş başvurusu yaparak anında çalışanlardan birisi olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu kurumda çalışmak isteyenleri bilgilendirebilmek için tüm detayları  insan kaynaklarıyla görüştük.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunun amacı ise ülkemizdeki durumu iyi olmayan ailelere, ailesiz ve kimsesiz kalanlara, barınma ve korunmaya ihtiyaç duyan yoksul insanlara sosyal hizmet sunabilme, yani; maddi anlamda destek, bakım ihtiyaçlarını karşılamak, eğitim olanakları sağlamak ve kültürel anlamda onlara destek olabilmektir. Aynı zamanda hayata karşı yenik düşmüş, ayakta duramayan ve çaresiz durumda kalmış insanların da barınma ve gıda ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Üzülerek söylemek gerekirse son zamanlarda bu tür kurumlarda zaten çaresiz kalmış olan insanlara uygulanan şiddet veya kötü davranışlarla karşılaşmaktayız. Bu tür olaylardan uzak durulması amacıyla de kadrosunu yenileme çabasında olan Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu yeni personel alımı yaparken bazı kriterlerin özellikle kişilerde olmasını istiyor. Bu özelliklerin en başında gelen şey ise, şefkattir. Kurum’da barınan insanlar Kurum’da çalışanları çalışandan ziyade aile olarak gördüğü için bir sevgi ortamına muhtaçtırlar. Bu nedenle bu kurumda çalışmak isteyen kişilerin yumuşak huylu, tatlı dilli ve merhamet sahibi olmakla birlikte dürüst bir kişiliğe sahip olması en önemli meseledir.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda çalışmak isteyen kişiler (312) 418 6662 bu numarayı arayarak insan kaynaklarıyla iletişim kurmalıdır.

Bir önceki yazımız olan GS Store Personel Alımı başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:sevgi evleri iş ilanları 2018 (20)
ibrahim AKPINAR

Yorumları Görüntüle

  • Ben aysen lise cocuk gelişimi ve üniversite sosyal hizmet önlisans mezunuyum kpss den 70 aldım

  • ben Ankara da ikamet etmekteyim.el sanatları öğretmeniyim.4 yıldır eğitilebilir zihinsel engelli öğrencilerle çalışmaktayım.sizinle çalışmak çook isterim.

  • Benim çocuk eğitimi ve gelişimi sertifikam var sizin le çalışımak isterim.

  • i.t.ü kreş ve gündüz bakım evinde çalıştım.0_3 yaş anne çocuk eğitim prpğramına katıldım sertifikamı aldım.

  • Ben Sosyal Hizmetler önlisans mezunuyum.ikinci sınıf çocuk gelişimi okuyorum.Cocuklari çok seviyorum.Sizinle çalışmak isterim.İzmit'te ikamet ediyorum.

  • Merhaba .Lise okul öncesi ve çocuk gelişimi mezunuyum.Daha sonra Sosyal hizmetler önlisans ve sosyoloji lisans mezunu oldum . Aynı zamanda lisans çocuk gelişimi 1.sınıfım.3 yıldan fazla özel eğitim ve rehabilitasyonu merkezinde yardımcı öğretmenlik yapıyorum . Özel çocuklarla aram çok iyi.Kendimi psikoloji alanında sürekli geliştirmeye çalışıyorum . Uzun zamandır içimde bir güç beni sevgi evinde çalışmaya zorluyor . Olmam gereken yer o çocukların yanı sanırım .Sizinle çalışmayı çok istiyorum .

  • Ben önlisans çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü mezunuyum. 6 YILDIR anaokulu ögğretmeni olarak çalıştım . 5 YIL DEVLETTE 1 yıl Özelde. Istanbulda oturuyorum.

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

2 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

1 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

1 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

1 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

1 sene önce

This website uses cookies.