Armine İş Başvurusu 2014

İş arayan ve çalışmak isteyen bayanlar için büyük fırsatlar sunmaya devam ediyoruz! Armine, kendileriyle çalışacak bayan personele ihtiyaç duymaktadır. Eğer hemen işe başlama fırsatını yakalamak istiyorsanız özgeçmiş formunuzu na ulaştırarak Armine iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Armine Hakkında

1990’lı yıllarda tekstil sektöründe faaliyetini sürdüren Kamer Tekstil, 1994 yılında kendi ipek eşarp üretimine başlamış ve kısa zaman içerisinde fazlasıyla ilgi görerek büyüyüş göstermiştir. 2006 yılında ürün hizmetini genişleterek bayan giyim üzerine yoğunlaşmış ve kısa zaman içerisinde Türkiye’nin lider markalarından birisi olmayı başarmıştır. Her ne kadar bayan giyim üzerine satışları olsa da 2008’den itibaren günümüze kadar Türkiye’nin en çok eşarp satan markası olmayı başarmıştır. Türkiye genelinde onlarca satış mağazasına ve büyük son teknoloji sistemiyle donatılmış fabrikalara sahiptir.

Armine, kendileriyle çalışacak bayan personel aramaktadır. Sadece bayanlara özel bir çalışma ortamının olması bayanlar için tercih konusunda en önemli unsurdur. Armine, çalışanlarına çeşitli haklar tanımak ve çalışanlarını aktivitelerle mutlu ve motive etme gayretindedir. Sigorta, yol ve yemek gibi özel haklardan da yararlanırsınız üstelik çeşitli haftalık ve yıllık izinler olmak üzere izin kullanma hakkına sahipsiniz ayrıca çalışma saatleriniz de uygun bir şekilde ayarlanmaktadır.

Eğer siz de Armine’de çalışmak istiyorsanız 444 41 47 numarasıyla Armine insan kaynaklarını arayabilir veya dilerseniz destek@armine.com.tr adresine iş başvurusuyla ilgili bir mail gönderebilirsiniz. Armine iş ilanları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Mango İş Başvurusu 2014 başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

Yorumları Görüntüle

  • Ise cok ihtiyacim var rica ediyorum tesetturluyum yekstilde calistim gaziosmanpasadaki magazaya cyakinim ve orada elaman satis elamani olabilirim.lutfen

  • 12 yıldır satış sorumlusu olarak çalışıyorum.uzun zamanlı çalışmak istiyorum.sizin gibi bir firmayla çalışmaktan gurur duyarım.çok iş değiştirmeyi sevmem.en son iş yerimde 3yıl çalıştım saatlerinden dolayı bıraktım.3. çalıştığım mağazaydı.samsunda yaşıyorum.evli 1 çocuk annesiyim.

  • Faso'n takipçisiyim iş arıyorum ihracaat deneyimliyim Anadolu tecrüben vardır saygılar

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

4 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

1 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

1 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

1 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

1 sene önce

This website uses cookies.