Kahve Dünyası İş Başvuruları 2018

Ülkemide kahve denilince ilk akla gelen büyük işletmelerden birisidir.Kahve Dünyası insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda yer almaktadır, sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

 

Ülkemizde ilk İstanbul’un eminönü ilçesinde şubesini açan kahve dünyası hızla büyüyerek İngiltere, Romanya, Kuveyt, Suudi Arabistan gibi ülkelerde toplam 170’i aşkın mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Yeni açılan şubelerde ve işten bazı sebeplerden dolayı ayrılan insanlardan dolayı kadrolarındaki boşluğu yeni personel alarak doldurmak isteyen kahve dünyası yeni iş imkanları sunmakta.

Kahve Dünyası şubelerinde tamamen kendi üretimi olan ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir. Altınmarka Grubu bünyesi altında yer almakta olan şirket, Hadımköy gibi mevkilerde tesislere sahiptir. Kahve Dünyası büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

 

Kahve Dünyası tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; servis personeli, barista, mağaza sorumlusu, kasa satış çalışanı, ekmek üretim çalışanı, vardiya şefi, pasta ustası, ekmek ustası, depo personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan baybayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri part time ve full time kadro ve pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirecektir.

Kahve Dünyası İş Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

Kahve Dünyası bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin ardından sayfa sonunda yer alan “Başvuru Yap” kısmına tıkladığınızda şirket bünyesindeki açık iş pozisyonları ile bu ilanlara ait başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere erişebileceksiniz. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Kahve Dünyası gibi zincir bir kahve markasında çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Kahve Dünyası iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

 

kahve dünyasına iş başvurusu yapmak için tıklayınız. Diğer güncel iş ilanları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bedaş İş İlanları ve Başvuruları 2018 başlıklı makalemizde , bedaş ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

3 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

1 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

1 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

1 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

1 sene önce

This website uses cookies.