Güvenlik Personeli

İşkur KPSSsiz Güvenlik Görevlisi Alımı ve Başvurusu 2020

İŞKUR üzerinden KPSS koşulu aranmadan 135 emniyet görevlisi alımı uygulanacağı yayınlandı. Başvuru yapacak adaylarda aranılan özel ve genel niteliklere haberimizden ulaşabilirsiniz.Online iş Başvuru Formu doldurabilirsiniz.İşte detaylar!

Güvenlik Görevlisi Alımları amacıyla Hangi Şartlar Aranıyor?
Özel emniyet görevlisi olmak amacıyla yaşadığınız kentte tespit edilen sertifika vermeye yetki sahibi kişi kurumlardan silahlı ya da silahsız olmak üzere eğitim almış olmanız gerekiyor. Bunun devamında ise Güvenlik Genel Müdürlüğü yönünden düzenlenen ÖGG sınavına katılarak başarılı olmanız gerekiyor.Güvenlik görevlisi alımları amacıyla aranan başka şartlar her kuruma göre değişiklik gösteriyor. Bir iş ilanının koşulunda 23-45 yaş arası koşulu bulunurken, başka bir iş ilanında en az 1 yıllık deney istiyor. Fakat genel olarak;

Erkek adayların askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması,
En az ortaöğretim mezunu olmak,
Özel Güvenlik Eğitim/Sertifikası’na sahip olmak,
En az B kategorisi sürücü belgesine sahip olmak,
Başvurunun son günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.

İŞKUR iş ilanlarını incelemek ve müracaat yapabilmek amacıyla ise İŞKUR’un internet sitesine kayıt olmanız gerekmektedir. İŞKUR kaydı hem çevrimiçi hem de İŞKUR şubelerinden yapılabilmektedir. Fakat Covid-19 pandemi döneminde çevrimiçi kayıtlar yapılmaktadır. İş arayan bireylerin İŞKUR’da kayıt oluşturabilmeleri amacıyla 14 yaş ve üstünde olmaları gerekmektedir.

Hangi Alımlar Yapılıyor?İŞKUR iş ilanları kapsamında;
Güvenlik Görevlisi, Silahlı Güvenlik Görevlisi, Silahsız Güvenlik Görevlisi, Güvenlik Amiri Sorumlusu,  Güvenlik Müdürü,  Güvenlik Polisi.

Hangi Şehirler amacıyla Alımlar Yapılıyor? İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Tekirdağ, Bilecik, Eskişehir, İzmir, Uşak.

İlanları detaylı incelemek ve başvuru yapmak için https://www.iskur.gov.tr/is-ara?city=&workCode=3048&pageNumber=1 bağlantısından faydalabilirsiniz.

İşkur KPSSsiz Güvenlik Görevlisi  personel alımı, İşkur KPSSsiz Güvenlik Görevlisi Alımı güncel iş ilanları, İşkur KPSSsiz Güvenlik Görevlisi eleman alımı , memur alımı, İşkur KPSSsiz Güvenlik Görevlisi imtihanı veİşkur KPSSsiz Güvenlik Görevlisi iş müracaatı formu ile ilgili merak ettiklerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TÜBİTAK Uzman-Uzman Yardımcısı Alımı 2020 başlıklı makalemizde 2020 tübitak başvuru formu, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

1 sene önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

2 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

2 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

2 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

2 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

2 sene önce

This website uses cookies.