Yemek Sepeti İş Başvuru Formu 2020

Yemek sepeti; personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmakta. Yemek sepeti insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci, iş müracaat formu, Yemek Sepeti İş Başvuru Formuna bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Ülkemizin en büyük e-yemek sipariş platformu olan Yemek sepeti, 2001 yılında kurulmuş ve 20015 yılında  da Dünyanın en büyük yemek sipariş platformu olan Delivery Hero bünyesine katılmıştır. Günümüzde 62 ilimizde ve Kıbrıs’ta hizmet vermekte olan Yemek sepeti, bütün internet kullanıcıları ve alakalı restoranlara, internetten yemek siparişi verebilme ve alabilme olanağı sağlıyor. Yemeks epeti ilaveten büyüme hedefleri tarafında da her yıl çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Yemek sepeti yönünden yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş müracaat formu, müracaat şartları ve müracaat tarihleri gibi iş müracaatı detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Yemek sepeti İş İlanları 2020

Yemek sepeti geçtiğimiz zamanlarda yeni ofisine taşındı. Genellikle yeni ofisinin açılması ile büyük sükse yapan Yemek sepeti, ofisinde bütün çalışanlarının huzurunu düşünmüş. Sizler de bu büyük aile ortamında yer alma ve kıskandıran bu büroda çalışma olanağı elde edebilirsiniz. Zira Yemek sepeti derli toplu olarak gereksinimleri nedeni ile personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Yemek sepeti yönünden yayınlanan iş ilanları amacıylada; arayüz geliştirme eksper yardımcısı, meşru uyum yöneticisi, davetiye merkezi destek temsilcisi, müşteri temsilcisi, idari işler sorumlusu, vale satış yöneticisi, sosyal medya eksperı, reklam satış eksperı, proje satış eksperı gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu, bay bayan, tecrübeli deneyimsiz adayların iş müracaatı yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki bütün bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş müracaatı yapılır?

Yemek sepeti İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Yemek sepeti yönünden yayınlanan bütün iş ilanları, ayrıntılı kariyer portalları üstünde yer almaktadır. Bütün bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş müracaat formu, müracaat tarihleri ve müracaat şartları ile başka ilan detaylarını görmek amacıyla alçakta paylaşmış olduğumuz iş müracaat formu kullanmalısınız. Kariyer portalına üyeliğinizi oluşturmanızın sonrasında müracaatınızı yapabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları departmanı müracaatınızı ayrıntılı olarak inceleyecek ve olumlu neticelenen müracaat sahiplerini iş görüşmesi yani mülakat adımı amacıyla çağıracaktır. Bu aşamayı da başarı ile geçtiğimiz bireyler Yemek sepeti gibi bir firmada çalışma olanağı elde edeceklerdir. Banabi hizmetinde çalışmak amacıyla ise banabi@yemeksepeti.com mail adresine özgeçmiş gönderebilirsiniz. Bu yazımızda Yemek sepeti iş ilanları ile işe alım süreci ile alakalı ayrıntılı bulgular verdik. Konu ile alakalı soru, problem ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Yemek Sepeti Online İş Başvuru Formu için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan TÜBİTAK Uzman-Uzman Yardımcısı Alımı 2020 başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

2 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

1 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

1 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

1 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

1 sene önce

This website uses cookies.