Kategoriler Holdingler

Çalık Holding İş Başvurusu 2014

Kariyerini artık daha yüksek tutanlar için daha büyük yerleri sizlere sunmak istedik. Çalık Holding’de çalışmak isteyenler için en ince ayrıntıler ve Çalık Holding iş başvurusu için neler yapmanız gerektiğini sizlerle paylaşacağız ancak önce Çalık Holding hakkında bilgi kısa bir bilgi sunalım.

Çalık Holding; tekstil, enerji, inşaat, finans ve medya alanlarında faaliyet gösteren ve 1997 yılında kurulan bir holdingdir. Holding’in geçmişi 1930’lu yıllara, ailenin tekstil sektörüne atılmasıyla başlamıştır. Holding’in temelini atan şirket ise, Çalık ailesinin 1981 yılında İstanbul’da kurmuş olduğu Ortadoğu Tekstil şirketi ile başlamaktadır. Sonraki yıllarda kurduğu ve satın aldığı şirketler neticesinde artık hepsini bir çatı altında toplamak amacıyla Çalık Holding kurulmuştur.

Çalık Holding İş İlanları

Çalık Holding ve bünyesinde barınan şirketlerde çalışmak sadece bir başvuru yapmak kadar kolay. Cirosu 8 milyar doları bulan ve her sene artan bu cironun gösterdiği netice ise, holdingin büyümesine oranla işçi alımlarının yapılacağıdır. Bu nedenle büyüyen Çalık Holding’e hemen iş başvurusu yaparak yerinizi almayı ihmal etmeyin.

Çalık Holding’in iş niteliklerinde ise; doğru pozisyona doğru elemandan ziyade, kendileriyle çalışacak olan kişilerin kişilikleridir. Başta dürüst, çalışma ortamını ve çalışma arkadaşlarını sahiplenmesi ve değişik fikirler sunarak işine katkısı olması Holding’in temel politikasıdır.

Çalık Holding İş İlanları İçin Tıklayınız

Yukarıdaki bağlantıdan Çalık Holding iş ilanlarını görebilirsiniz. Tabi ki yine de insan kaynaklarını aramanız ve kendinizden bahsetmeniz sizin için kesinlikle daha faydalı olacaktır.

ÇALIK HOLDİNG A.Ş.

Büyükdere Caddesi No: 163
34394 Zincirlikuyu – İstanbul
Tel: (0 212) 306 50 00
Faks: (0 212) 306 56 00

Bir önceki yazımız olan Sabancı Holding İş Başvurusu başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

Yorumları Görüntüle

  • ben çelik montaj ve makine montaj ustasıyım 2005 2009 arası enka kazakistanta tengiz bölgesinde çalıştım 2010 .2012 arası italyan bonatti kazakistan aksai rafineri revizyonunda calıtım 2012 2013 arası tekfen katar petro kimya yapımı projesinde çalıştım 2013 te 6 ay tekfen fas güpre faprikası yapımında calıştım2013 2014 arası tekfen katar yol şantiyesi yapımı atölyesinde çalıştım 2014 2015 enka ırak basra elektrik santralı projesinde çalıştım bu işyerlerinde iş bitimi olarak ayrıldım sizin gibideğerli bir firmada çalışmak bana gurur verir şimdiden teşekkür ederim saygılarımla

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

5 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

1 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

1 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

1 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

1 sene önce

This website uses cookies.