Devlet İş İlanları

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği belirtildi.

Yerel Yönetimler kapsamında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde belediye yapısında İtfaiye Eri olarak görevlendirileceği belirtti.

Adaylarda aranan genel nitelikler

Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak (Askerlik çağına gelmemiş olmak, Yapmış olmak, muaf, ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak), Görevini yapmasına engel akıl ya da bedensel engeli bulunmamak, En az 1.67 cm Bayanlar amacıyla en az 1.60 cm boyunda olmak, Boy ve kilosu artı eksi 10 kg’dan çok fark bulunmaması ve Sınav tarihi itibarı ile 30 yaşını doldurmamış olmak şartları aranmaktadır.

İtfaiye Eri amacıyla aranan nitelikler

Erkek olmak, Meslek Yüksekokulların Sivil Savunma ve İtfaiyecilik, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği ya da İlk ve Acil Yardım ön lisans programlarından birinden mezun olmak En az C Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan dilenen belgeler

Kurum internet adresi üzerinden elektronik ortamda doldurarak imzalayacakları müracaat formu, Nüfus cüzdanı ya da kimlik kartının fotokopisi, Diploma ya da Mezuniyet belgesinin aslı ya da noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurumca tasdik edilebilir), Yabancı Okul Mezunları amacıyla Denklik Belgesinin aslı ya da noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurumca tasdik edilebilir), Sürücü belgesinin aslı ya da noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurumca tasdik edilebilir), KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğruluğunu sağlama kodlu bilgisayar çıktısı, Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini sürekli olarak yapmaya engel bir hali olmadığına dair beyanı, 2 adet biyometrik fotoğraf (1 sayısı forma yapıştırılacak), Adli sicil kaydı belgesi (E-Devlet üzerinden alınmış çıktı) istenmektedir.

Başvuru yeri, tarihi, biçimi ve süresi

17 Temmuz 2020 – 27 Temmuz 2020 tarihleri arasında kurum internet adresi üzerinden elektronik ortamda doldurarak imzaladıkları müracaat formu ve yukarıda belirti edilen belgeler ile eş güdümlü sıhhat personeli gözetiminde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı İtfaiye Dairesi Başkanlığı 100.Yıl Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No: 1 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ adresinde boy ve kilo ölçümü gerçekleştirdikten sonra Çınarlı Mahallesi Hayrabolu Caddesi No: 4 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ adresinde tespit edilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat ederek müracaat sürecini tamamlayacaklardır.

Sınav yeri ve zamanı

Sözlü ve uygulamalı imtihan 10 Ağustos 2020 – 21 Ağustos 2020 tarihleri arasında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı İtfaiye Dairesi Başkanlığı (Çorlu İtfaiye İstasyonu) Şeyh Sinan Mahallesi Namazgah Sokak No: 14 Çorlu Otogar Arkası Çorlu/ TEKİRDAĞ adresinde yapılacaktır. Sınavlar saat 09.00’da başlayacaktır. Sözlü ve uygulamalı imtihan, aynı gün ortamında bitirilemez ise ertesi gün devam edilecektir.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020 başlıklı makalemizde istanbul üniversitesi sağlık personeli alımı 2020, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

2 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

2 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

2 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

2 sene önce

Diyanet İşleri Başkanlığı personel alımı ve Başvurusu 2020

Diyanet İşleri Başkanlığı yönünden Resmi Gazete'nin günümüz sayısında personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan personel alım…

2 sene önce

This website uses cookies.