İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Zorlu Holding 2014 Personel Alımı
Yazar: - 14 Ocak 2014
2.567
6

Türkiye’nin en zirve holdingleri arasında yer alan Zorlu Holding’de görev almak ister misiniz? O Halde Zorlu Holding iş başvurusu yapmak için en doğru adrestesiniz çünkü Zorlu Holding insan kaynaklarından bu konu hakkında en doğru bilgileri edindik. Sizler için hazırladığımız bu yazıyı okuyarak hemen iş başvurusu gerçekleştirebilir ve anında işe başlama fırsatını yakalayabilirsiniz.

Hacı Mehmet Zorlu tarafından 1950’li yıllarda temeli atılan Zorlu Holding, günümüze kadar faaliyetlerini sürdürmüş ve hâlâ beyaz eşya, tekstil, enerji, finans ve elektronik sektörleri başta olmak üzere çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir. Her dönem farklı bir alana yönelmiş ve ekonomisini o alana yönelterek o sektörde büyük bir kuruluşa imza atan Zorlu Holding, günümüzde liderler listesine adını yazdırmayı başarmış Türkiye’nin en başarılı ve en büyük holdinglerinden bir tanesidir. Yöneldiği sektörler ve kurduğu yeni yerler için kendileriyle çalışacak yeni personel alımları gerçekleştirmektedirler.

“Çıkacaksan en yükseğe çık” anlayışı ile daima yükseliş hedefini taşıyan Zorlu Holding, disiplinli çalışma ile başarılarının devamının geleceği konusunda tam inançlı. Büyüme politikaları doğrultusuna hareket etmeleri sebebiyle de sürekli bir büyüyüş içerisinde olan Zorlu Holding personel alımı gerçekleştirmektedir. Alanınızda deneyimli ve başarılı olmanız, hem sizin için hem de holding için büyük önem taşımaktadır. Başarılı insanların birleşmesiyle başarılı işlerin çıkacağına inanan holding, kendileriyle çalışacak ve güce güç katacak yeni insanlar aramaktadır. Eğer disiplinli, ahlaklı, başarılı ve çalışma arkadaşlarıyla uyum sağlayacağınıza inanıyor, yüksek bir kariyer hedefliyorsanız Zorlu Holding ile tanışmanızın vakti gelmiştir.
Zorlu Holding 2014 Personel Alımı
Zorlu Holding insan kaynaklarıyla görüşmek, iş başvurusu gerçekleştirmek ve açık pozisyon iş ilanlarını görmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yıldız Holding İş Başvuru Formu başlıklı makalemizde Yıldız Holding insan kaynakları, ve Yıldız Holding hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 6 Yorum Var)
 1. emine dedi ki:

  iki tane kırıcılı ış makınam var kepçe csb operatorler bana ayıt sızınle çalişmak isterım

 2. emine dedi ki:

  iki tane kırıcılı ış makınam var kepçe csb operatorler bana ayıt sızınle çalişmak isterım

 3. Tarık TUFAN dedi ki:

  inşaat mühendisi, jeoloji mühendisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanıyım. özellikle inşaat mühendisi alanında iş arıyorum. saygılar…

 4. Abuzer dedi ki:

  Ben buyuk Holdıng bönyesınde çaşlışmak isterim ve başarılı olmak ta devamlı hedefımde dır Zoru başarmayi çok arzularım.Bunun yanında yapıcı olmak benım hayalımdekı en önde gelen hıslerdendır.İş te benım büyümem değil ilgi alanımda yürüyen işin büyümesi beni mutlu eder ve benımle gurur duyarım işte o zaman .

 5. Abuzer dedi ki:

  Ben buyuk Holdıng bönyesınde çaşlışmak isterim ve başarılı olmak ta devamlı hedefımde dır Zoru başarmayi çok arzularım.Bunun yanında yapıcı olmak benım hayalımdekı en önde gelen hıslerdendır.İş te benım büyümem değil ilgi alanımda yürüyen işin büyümesi beni mutlu eder ve benımle gurur duyarım işte o zaman .Ben teknık elemanım Torna tesvi gazaltı kaynak freze yani teknık işler alanımdır

 6. yasemın dedi ki:

  sizinle çalışmak isterim

BİR YORUM YAZ

10 − eight =