Zorlu Holding 2014 Personel Alımı


Türkiye’nin en zirve holdingleri arasında yer alan Zorlu Holding’de görev almak ister misiniz? O Halde Zorlu Holding iş başvurusu yapmak için en doğru adrestesiniz çünkü Zorlu Holding insan kaynaklarından bu konu hakkında en doğru bilgileri edindik. Sizler için hazırladığımız bu yazıyı okuyarak hemen iş başvurusu gerçekleştirebilir ve anında işe başlama fırsatını yakalayabilirsiniz.

Hacı Mehmet Zorlu tarafından 1950’li yıllarda temeli atılan Zorlu Holding, günümüze kadar faaliyetlerini sürdürmüş ve hâlâ beyaz eşya, tekstil, enerji, finans ve elektronik sektörleri başta olmak üzere çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir. Her dönem farklı bir alana yönelmiş ve ekonomisini o alana yönelterek o sektörde büyük bir kuruluşa imza atan Zorlu Holding, günümüzde liderler listesine adını yazdırmayı başarmış Türkiye’nin en başarılı ve en büyük holdinglerinden bir tanesidir. Yöneldiği sektörler ve kurduğu yeni yerler için kendileriyle çalışacak yeni personel alımları gerçekleştirmektedirler.


“Çıkacaksan en yükseğe çık” anlayışı ile daima yükseliş hedefini taşıyan Zorlu Holding, disiplinli çalışma ile başarılarının devamının geleceği konusunda tam inançlı. Büyüme politikaları doğrultusuna hareket etmeleri sebebiyle de sürekli bir büyüyüş içerisinde olan Zorlu Holding personel alımı gerçekleştirmektedir. Alanınızda deneyimli ve başarılı olmanız, hem sizin için hem de holding için büyük önem taşımaktadır. Başarılı insanların birleşmesiyle başarılı işlerin çıkacağına inanan holding, kendileriyle çalışacak ve güce güç katacak yeni insanlar aramaktadır. Eğer disiplinli, ahlaklı, başarılı ve çalışma arkadaşlarıyla uyum sağlayacağınıza inanıyor, yüksek bir kariyer hedefliyorsanız Zorlu Holding ile tanışmanızın vakti gelmiştir.
Zorlu Holding 2014 Personel Alımı
Zorlu Holding insan kaynaklarıyla görüşmek, iş başvurusu gerçekleştirmek ve açık pozisyon iş ilanlarını görmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yıldız Holding İş Başvuru Formu başlıklı makalemizde Yıldız Holding insan kaynakları, Yıldız Holding iş ilanları 2014 ve Yıldız Holding Ülker İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. emine 23 Haziran 2014
  2. emine 23 Haziran 2014
  3. Tarık TUFAN 1 Temmuz 2014
  4. Abuzer 29 Ağustos 2014
  5. Abuzer 29 Ağustos 2014
  6. yasemın 1 Eylül 2014

Cevap Bırakın