İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Ziraat Bankası Staj İmkanı 2014
Yazar: - 13 Mart 2014
11.736

Türkiye’nin en önemli bankalarından bir tanesi olan Ziraat Bankası, her yıl yüzlerce öğrenciye staj imkanı tanımaya devam ediyor. Sizlere Ziraat Bankası insan kaynakları departmanından Ziraat Bankasında stajyerlik yapmak isteyen öğrenciler için edindiğimiz bilgileri aktaracağız. Ziraat Bankasında stajyerlik yapmak konusunda bilgi sahibi olmak isteyenlerin dikkatlice okuması gerekmektedir.

Ziraat Bankası Staj Başvurusu

Temeli çok eskiye dayanan ve bugün Türkiye’nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası, Türkiye’de bankacılık sektörüne şekil vermeye devam etmeye ve bankacılık sektörüne öncülük etmeye devam etmektedir. 1863 yılında Ahmet Şefik Mithat Paşa tarafından kurulan Ziraat Bankası, ülkenin o günkü şartlarına bağlı olarak zor zamanlar geçirmiş ancak yıkılmadan yoluna devam etmiştir. Bugün Türkiye genelinde yüzlerce şubesi ve binlerce ATM’si bulunan Ziraat Bankasının 20 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

Özellikle başarılı genç öğrencileri kazanıp onları eğitip geliştirmeyi ve bünyesinde çalıştırmayı hedefleyen Ziraat Bankası, her yıl yüzlerce öğrenciye staj olanağı sunmaya devam etmektedir. Peki Ziraat Bankası Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? işte bir çok insanın merak ettiği sorulardan bir tanesi de bu. Eğer staj başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bankanın resmi ilanını takip etmeniz gerekmektedir ancak bankalar bir çok zaman dönemsiz stajyer öğrenciler almaktadırlar. Duruma göre lise duruma göre üniversite öğrencileri alınmaktadır. Staj ilanlarını takip etmek ve staj başvurusu yapmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan TGS İş Başvurusu 2014 başlıklı makalemizde TGS İş Başvuru Formu 2014, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 20 Yorum Var)
 1. ÖZLEM YILDIZHAN dedi ki:

  Merhaba ben DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MALİYE BÖLÜMÜ 3. SINIF ögrencisiyim. Yaz dönemi stajımı ZİRAAT BANKASI İZMİR ŞUBESİNDE yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

 2. Büşra Eren dedi ki:

  Merhaba ben Gazi Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.Stajımı Ziraat Bankası Ankara şubesinde yapmak istiyorum.Arz ederim.

 3. Demet BARAN dedi ki:

  Sakarya Üni. Sapanca MYO Bankacılık ve Sigortacılık 1.sınıf öğrencisiyim. Zorunlu yaz stajımı (30 iş günü) sizin şubelerinizde yapmak istiyorum. İstanbul(asya) da ikamet etmekteyim. Kartal, Pendik, Tuzla daki şubelerinizde yapmak kendimi geliştirmek ve iyi,güvenilir bir bankacı olmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim. TeşekkürleR

 4. esse fido dedi ki:

  mehahaba ben selçuk uiversitesi işletme muhasebe ve finanman bölümende y.lisans 1.sınıf öğrencisiyim konyada ikamet etmekteyim sizin şubelerinizde staj ypmak istiyorum.gereğini arzu ederim.

 5. Tuğçe Kart dedi ki:

  Merhaba ben Afyonkocatepe Üniversitesi İşletme Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Yaz dönemi stajımı ZİRAAT BANKASI KONYA\AKŞEHİR şubenizde yapmak istiyorum. Bilginize arz ederim.

 6. Dilara dedi ki:

  MERHABA BEN MUSTAFA KEMAL UNIVERSITESI IKTISAT BÖLÜMÜ 3.SINIF OGRENCISIYIM. YAZ DÖNEMİ STAJIMI HATAY/ANTAKYA SUBENIZDE YAPMAK ISTİYORUM BILGINIZE ARZ EDERİM.

 7. HEDİYE ZİNCİRCİ dedi ki:

  MERHABALAR BEN:
  HEDİYE ZİNCİRCİ KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER ÖĞRENCİSİYİM STAJIMI DİYARBAKIR/YENİŞEHİR ŞUBENİZDE YAPMAKTAN MEMNUNİYET DUYACAĞIM TABİ Kİ SİZDE İSTERSENİZ….

 8. GÜLCAN BENK dedi ki:

  MERHABA BEN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSITESI MALİYE 3.SINIF ÖGRENCISIYIM .YAZ DÖNEMİ STAJIMI TRABZON ORTAHİSAR ŞUBENIZDE YAPMAK İSTİYORUM.
  GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

 9. Emrah Kargılı dedi ki:

  Merhaba ben Kırklareli Üniversitesi Babaeski meslek yüksek okulu Bankacılık ve sigortacılık 2 sınıf öğrencisiyim yaz dönemi stajımı ikamet etdiğim Ankara Keçiören şubenizde yapmak istiyorum gereğini arz ederm.

 10. Songül dedi ki:

  iyi akşamlar ben Erzincan Üniversitesi İİBF iktisat bölümü 3.sınıf öğrencisiyim bu yaz stajımı Erzurum da bi şubenizde yapmak istiyorum gereğini arz ederim…

 11. AYŞEGÜL dedi ki:

  merhaba ben Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinde İİBF işletme bölümü 3.sınıf öğrencisiyim bu yaz stajımı osmaniye merkezde bir şubenizde yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 12. cennet YİĞİT dedi ki:

  Ben Ondokuz Mayıs Üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Bankanızda staj yaparak deneyim kazanmak istiyorum. Stajımı ÇORUM, SAMSUN , KIRKLARELİ şubelerınızde yapabilirim.

 13. müjde çilingir dedi ki:

  merhaba,ben müjde çilingir. Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 2. sınıf öğrencisiyim.Vakfıkebir/TRABZON şubenizde yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim

 14. zehra dedi ki:

  İyi günler ben Kırklareli Üniversitesi Babaeski myo dan Zehra Ertaş yaz dönemi zorunlu stajımı Cennet,Sefaköy şubelerinizde yapmak isterim. Bizlere bu fırsatları sunduğunuz için Teşekkür dileklerimi sunar,gereğini arz ederim.

 15. AYSEL ÇAKIROĞLU dedi ki:

  Merhabalar… Marmara Üniversitesi 1.sınıf öğrencisiyim ve staj yapmak istiyorum. Bahçelievler,İncirli/ İstanbul şubelerinizde aktif olarak çalışabilir ve eğitimime katkıda bulunmuş olabilirim.Not ortalamam gayet iyidir, bankanızda çalışabilecek kadar yetenekli ve başarılı bir öğrenciyim.Eminim bana yardımcı olmak istersiniz.Teşekkür ederim.

 16. Merve dedi ki:

  Pamukkale üniversitesi iktisat 4.sınıf öğrencisiyim aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası 2.sınıf öğrencisiyim. Not ortalamam gayet iyidir. Çesitli üniversitelerinde düzenlenen iktisat sempozyumlarına bildiri ile katıldım.

 17. kübra kızılay dedi ki:

  meraba bn kübra lise son sınıf öğrencisiyim muhasebe ve finansman bölümünü okuyorum bu sene stajımı ankara keçiöğren ilçesine bağlı olan bankanızda yapmak istiyorum

 18. yasemin Aslan dedi ki:

  merhaba ben yasemin açık ögretim lisesi son sınıf ögrencisi muhasebe ve finansman bölümünü okuyorum bu sene stajımı TRABZON AKÇAABAT içesine baglı olan bankanızda yapmak istiyorum.

 19. ÖZLEM KAYĞUSUZ dedi ki:

  Ankara Batıkent Şevket Evliyagil Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri Bölümünde okuyorum dalım Veri Tabanlı Programlama son sınıf öğrencisiyim.Yenimahalle, Demetevler, civarındaki şubelerinizde staj yapmak istiyorum. en kısa zamanda e-posta adresime dönüş yaparsanız sevinirim.

 20. özge kolcu dedi ki:

  Bolluca İMKB Tekniki ve Anadolu borsa ve finansman bölümü 3. sınıf öğrencisiyim 4. sınıfta stajerlik yapmam gerekli hem işi öğrenmek açısından hemde ilerideki hayatımda bankacılık yapıcağım için öğrenmek istiyorum istanbul gop civarınızdaki şubelerinizde staj görmek istiyorum.
  gereğinin yapılmasını arz ederim.

BİR YORUM YAZ

three + 11 =