İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Yıldız Holding İş Başvuru Formu
Yazar: - 22 Aralık 2013
2.705
1

Yıldız Holding‘in temelini oluşturan aslında bugünkü Ülker gıda firmasıdır. 1944 yılında Sabri Ülker ve Asım Ülker tarafından kurulan bir bisküvi atölyesi ile başlayan serüven, bugün holding zirvesine kadar taşınmıştır. Toplumun gıda ihtiyacını karşılamaya yönelmiş olan Yıldız Holding’in yurt dışında 9 ve yurt içinde 47 toplam 56 fabrikası ve 40 bin çalışanıyla pek çok marka ve ürünle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

2012 yılında 12.4 milyar ciroya ulaşan Yıldız Holding gıda ve gıda dışı ürünlerde 10 farklı ülkede faaliyet göstermektedir. Gıda sektöründe özellikle Ülker’le tanınmasıyla birlikte gıda dışı da pek çok alanda Yıldız Holding’in faaliyetleri bulunmaktadır. Kişisel bakım ürünlerinden gayrimenkule kadar, toptan ticaretten finansmana kadar pek çok alanda faaliyet gösteren şirketleri bünyesinde barındıran Yıldız Holding gücüne güç katmak için çalışma ekibini hızla ve kaliteli insanlarla büyütme çabasındadır.

Yıldız Holding İş İmkanı

Yıldız Holding iş başvurusu yapmak ve bu holdingin çalışma ekibinde yer almak isteyen kişiler için insan kaynaklarıyla da görüşerek detaylı bir araştırma yaptık. İş başvuru şartları pozisyonlara göre değişiklik gösterse de temel şartlar hemen hemen her pozisyon için aynıdır. Erkekler için askerliğini tamamlamış adaylar öncelikli tercihlidir. Ayrıca Yıldız Holding’in en büyük titizliklerinden birisi de kendileriyle çalışacak olan kişilerin dürüst, ahlaklı ve temiz insanlar olmalarıdır.  Ülker, Bizim, İçim, Café Crown, Alpella gibi ürünlerin üreticisi olan Yıldız Holding’de çalışmak için Yıldız Holding iş ilanlarından iş başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Yıldız Holding iş ilanları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ülker Personel Alımı başlıklı makalemizde Ülker Bisküvi Personel Alımı, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. mustafa dedi ki:

    silahsız özelgüvenlik seftikamı altım güvenlik isi arıyorum

BİR YORUM YAZ

two × three =