İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Yapı Kredi Bankası İş Başvurusu 2015
Yazar: - 24 Aralık 2014
2.825
3

1944 Yılında Türkiye'de Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara yönelik , kurulan ilk özel bankadır.Kazım Taşkent Tarafından kurulan Yapı ve Kredi Bankası bugün itibari ile 950 şube sayısını geçmiştir. 16.000 den fazla çalışan sayısı ile Yapı ve Kredi bankası , yılların verdiği güven ve disiplin ile faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Türkiyenin ilk özel olarak kurulan Yapı Kredi bankası, aktif değer olarak 70 Milyar Türk lirasının üzerindedir. Yapı Kredi Bankası , Koç Holding bünyesinde çalışmalarına devam etmektir.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuru Formu

Yapı Kredi bankası , çalışma ortamlarında bir kurumdan daha çok aile olduklarına inanmaktadır. Bu nedenle çalışanlar arasındaki iletişim bütünlüğü , Yapı Kredi için çok önemli bir konudur. Genel iş ilanlarında , aranılan en başlıca özelliklerden birisi takım çalışmasına yatkınlık ve şeffaf yönetim anlayışına uyumluluktur.

Finans sektöründe , alanının en iyi insan kaynağını yetiştiren gelişim merkezine sahip olan Yapı Kredi bankası , bu vizyon ile hareket etmektedir.Bu konuda bir de akademi sahibi olan Yapı Kredi bankası , gelişimlerine bu çatı altından da devam etmek istemektedir.

için Öğrenci , Yeni Mezun ve Deneyimli olup olmamanız önemli değildir.  Mevcut durumunuza göre yaptığınız başvurular bu doğrultuda değerlendirilip , en uygun pozisyon için Yapı Kredi bankası tarafından aranacaksınız.  Sektörün en iyi çalışan bankacılarını yetiştirmeyi vizyon edinmiş Yapı Kredi bankası , bu doğrulta deneyimsiz adaylarını da bünyesine katmayı amaçlamaktadır.

Yapı ve Kredi bankası için açık olan pozisyonları takip etmek , uygun olduğunu düşündüğünüz alanda başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz ve başvuru sırasında göndereceginiz CVnizi , Cv Örneklerine göre karşılaştırabilir , burada anlatılan yöntemlere göre CVnizi düzenleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kipa Personel Alımı ve İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 3 Yorum Var)
 1. uğur taciroğlu dedi ki:

  8 yıldır güevnlik işi yapmaktayım genellikle kamu kurumlarında yaptım disiplinli ve dikatkatliyimdir işimde. 1.83boyum 88 kg lise mezunuyum silahlı sertifikaya sahibim saygılarımla

 2. mehmet dedi ki:

  silahlı sertifikam var. Balıkesir-Edremitte ikamet ediyorum. kamu kurumlarında güvenlik olarak çalıştım.tecrübeliyim.

 3. BURAK dedi ki:

  Merhaba,
  Ben lise (anadolu teknik lise)mezunuyum.Üniversite(SDÜ) okuyor idim ama bazı sebeblerden dolayı okulu dondurmak zorunda kaldım.1 senedir iş arıyorum daha önce çalıştım fakat kalıcı değildi.Ben kendimi geliştirecek iş arıyorum bu yüzden basvuru yapıyorum.Güvenlik sertifikam bulunmamaktadır.İş yerinde ki çalışma arkadaşları ile uyumlu şekilde çalışıp,müşterilere gerekli ilgiyi gösterip güler yüzlü davranırım.Bilgilerinize…

  19.12.2015
  19:56

BİR YORUM YAZ

15 + fourteen =