Yapı Kredi Bankası İş Başvurusu 2015


1944 Yılında Türkiye’de Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara yönelik , kurulan ilk özel bankadır.Kazım Taşkent Tarafından kurulan Yapı ve Kredi Bankası bugün itibari ile 950 şube sayısını geçmiştir. 16.000 den fazla çalışan sayısı ile Yapı ve Kredi bankası , yılların verdiği güven ve disiplin ile faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Türkiyenin ilk özel olarak kurulan Yapı Kredi bankası, aktif değer olarak 70 Milyar Türk lirasının üzerindedir. Yapı Kredi Bankası , Koç Holding bünyesinde çalışmalarına devam etmektir.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuru Formu

Yapı Kredi bankası , çalışma ortamlarında bir kurumdan daha çok aile olduklarına inanmaktadır. Bu nedenle çalışanlar arasındaki iletişim bütünlüğü , Yapı Kredi için çok önemli bir konudur. Genel iş ilanlarında , aranılan en başlıca özelliklerden birisi takım çalışmasına yatkınlık ve şeffaf yönetim anlayışına uyumluluktur.


Finans sektöründe , alanının en iyi insan kaynağını yetiştiren gelişim merkezine sahip olan Yapı Kredi bankası , bu vizyon ile hareket etmektedir.Bu konuda bir de akademi sahibi olan Yapı Kredi bankası , gelişimlerine bu çatı altından da devam etmek istemektedir.

için Öğrenci , Yeni Mezun ve Deneyimli olup olmamanız önemli değildir.  Mevcut durumunuza göre yaptığınız başvurular bu doğrultuda değerlendirilip , en uygun pozisyon için Yapı Kredi bankası tarafından aranacaksınız.  Sektörün en iyi çalışan bankacılarını yetiştirmeyi vizyon edinmiş Yapı Kredi bankası , bu doğrulta deneyimsiz adaylarını da bünyesine katmayı amaçlamaktadır.

Yapı ve Kredi bankası için açık olan pozisyonları takip etmek , uygun olduğunu düşündüğünüz alanda başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz ve başvuru sırasında göndereceginiz CVnizi , Cv Örneklerine göre karşılaştırabilir , burada anlatılan yöntemlere göre CVnizi düzenleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kipa Personel Alımı ve İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde kipa çalışma şartları, kipa iş başvuru formu ve kipa iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. uğur taciroğlu 1 Nisan 2015
  2. mehmet 9 Haziran 2015
  3. BURAK 19 Aralık 2015

Cevap Bırakın