Yapı Kredi Bankası İş Başvurusu 2015

1944 Yılında Türkiye’de Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara yönelik , kurulan ilk özel bankadır.Kazım Taşkent Tarafından kurulan Yapı ve Kredi Bankası bugün itibari ile 950 şube sayısını geçmiştir. 16.000 den fazla çalışan sayısı ile Yapı ve Kredi bankası , yılların verdiği güven ve disiplin ile faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Türkiyenin ilk özel olarak kurulan Yapı Kredi bankası, aktif değer olarak 70 Milyar Türk lirasının üzerindedir. Yapı Kredi Bankası , Koç Holding bünyesinde çalışmalarına devam etmektir.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuru Formu

Yapı Kredi bankası , çalışma ortamlarında bir kurumdan daha çok aile olduklarına inanmaktadır. Bu nedenle çalışanlar arasındaki iletişim bütünlüğü , Yapı Kredi için çok önemli bir konudur. Genel iş ilanlarında , aranılan en başlıca özelliklerden birisi takım çalışmasına yatkınlık ve şeffaf yönetim anlayışına uyumluluktur.


Finans sektöründe , alanının en iyi insan kaynağını yetiştiren gelişim merkezine sahip olan Yapı Kredi bankası , bu vizyon ile hareket etmektedir.Bu konuda bir de akademi sahibi olan Yapı Kredi bankası , gelişimlerine bu çatı altından da devam etmek istemektedir.

Yapı Kredi bankasında çalışmak için Öğrenci , Yeni Mezun ve Deneyimli olup olmamanız önemli değildir.  Mevcut durumunuza göre yaptığınız başvurular bu doğrultuda değerlendirilip , en uygun pozisyon için Yapı Kredi bankası tarafından aranacaksınız.  Sektörün en iyi çalışan bankacılarını yetiştirmeyi vizyon edinmiş Yapı Kredi bankası , bu doğrulta deneyimsiz adaylarını da bünyesine katmayı amaçlamaktadır.

Yapı ve Kredi bankası için açık olan pozisyonları takip etmek , uygun olduğunu düşündüğünüz alanda başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz ve başvuru sırasında göndereceginiz CVnizi , Cv Örneklerine göre karşılaştırabilir , burada anlatılan yöntemlere göre CVnizi düzenleyebilirsiniz.

 

Latest Comments

  1. uğur taciroğlu 1 Nisan 2015
  2. mehmet 9 Haziran 2015
  3. BURAK 19 Aralık 2015

Cevap Bırakın