Kategoriler İnşaat Şirketleri

Yamata İnşaat İşçi Alımı 2014

Yamata inşaat, dünyanın dört bir yanında ürettiği eserlerle uluslararası bir markalaşma yolunda ilerlemektedir. Kuruluşu 1999 gibi yakın bir zamana dayalı olmasına rağmen kısa zaman içerisinde büyüyüş göstermiştir. Hâlâ en hızlı ilerleyişi gösteren inşaat firması olarak bilinen Yamata inşaat personel alımını hiç hız kesmeden gerçekleştirmektedir.

Yamata İnşaat Personel Alımı 2014

Dünyanın en hızlı büyüyen ve en hızlı personel alımını gerçekleştiren Yamata İnşaat’ta çalışmak ister misiniz? O halde en doğru adrestesiniz çünkü sizlere Yamata inşaat personel alımı hakkında bilgi vereceğiz.

Dünyanın dört bir yanında, bir çok ülkede, nerdeyse tüm kıtalarda! Okul, hastane, alışveriş merkezleri, havalimanları, konutlar ve bir çok farklı alanda inşaat faliyetlerini sürdüren Yamata İnşaat, 1999 yılında kurulmuş olup bugüne kadar çeşit çeşit sayısız esere imza atmıştır. Kalitesi bakımıyla en çok tercih edilen bu inşaat sektöründe insanların çalışmaya olan gayreti ise Yamata İnşaat’in personellerine verdiği değer ve kıymettir. Toplamda 3500’den fazla çalışanıyla birlikte, güvenle, tecrübeyle ve kaliteyle adım adım yüksek hedeflere yürüyen Yamata İnşaat’te çalışmak istiyorsanız hemen iş başvuru formu göndermeniz gerekmektedir. Yamata İnşaat genel iş başvurusu için tıklayınız.

Yamata İnşaat Staj Başvurusu 2014

Yamata İnşaat, başarılı üniversite öğrencilerine her yıl staj imkanı tanımaktadır. Kendileriyle staj yapmak isteyen öğrencilerin diploma ortalaması en az 3.0 olmakla birlikte İngilizce’ye hakim olmalılardır. Başvurular için son tarih, her yıl için 31 Marta kadar geçerlidir. Yamata İnşaat staj başvurusu için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Ağaoğlu İnşaat İşçi Alımı 2014 başlıklı makalemizde , ve Ağaoğlu 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

Yorumları Görüntüle

  • merhaba adım harun gazaltı ve elektrot kaynakcısıyım yurt dışı tercübem var sizinle çalışmaktan onur duyarım

  • sizin gibi asil şirketler olduğu sürece türkiyenin sırtı yere gelmez teşekkür ederim

  • slm ben 14 yılık greyder oprtörüyüm işimde uzman yurt dışı tercübem var yol baraj havva limanı cevre düzenleme işinde çalıştım ırak Kıbrıs Özbekistan Libya türkmenistanda çalıştım saygıarımla Ferhat gökçe

  • slm ben fikri kılınc borucu ekıb basıyım siiyınle calısmaktan gurur duyuyorum rusya nıjı nograt santıyenızde calıstım tekrar calısmak ıstıyorum sayrıca sizinle calısmak bır ayrıcalıktır

  • iyi günler ben e.m.l elektrik bölümü mezunuyum.1990 yılından beri yurtiçi ve yurtdışı inşaat firmalarında çalıştım.uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum.saygılar.

  • iyi günler ben e.m.l elektrik bölümü mezunuyum.1990 yılından beri yurtiçi ve yurtdışı inşaat firmalarında çalıştım.uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum.saygılar.

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

5 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

1 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

1 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

1 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

1 sene önce

This website uses cookies.