VakıfBank Personel Alımı 2014


VakıfBank Personel Alımı

Güçlü altyapısıyla, stratejik adımlarıyla Türkiye’nin lider bankaları arasında yer alan VakıfBank’ta çalışmak ister misiniz? Bugün bu ilanda sizlere mükemmel bir iş fırsatı tanıtacağız. VakıfBank insan kaynakları departmanından edindiğimiz bilgileri sizlere aktararak kariyerinize en iyi yönü vermek istiyoruz. Bir bankanın genel müdürü olmak istemez misiniz? Elbette herkes ister. İşte bu VakıfBank’ta mümkün! Eğer siz de yüksek kariyer yapmayı hedefliyor veya iyi bir iş sahibi olmak istiyorsanız, bu iş ilanını iyice okuyarak sizlere anlatacağımız adımları uygulayınız. Hayatınızın nerede, nasıl, ne zaman değişeceğini asla bilemezsiniz.

VakıfBank Personel Alımı 2014

– Kariyer

1954 yılında kurulmuş olan VakıfBank, 2012 yılının raporlarına göre Türkiye’nin lider bankaları arasında yer almaktadır. 1000’e yakın şube, 3000’e yakın ATM ve binlerce çalışanıyla Türkiye’nin hizmetkâr bankasıdır adeta VakıfBank. Siz de bir VakıfBank çalışanı olmak, iyi bir kariyer yapmak ve iyi bir geleceğe sahip mi olmak istiyorsunuz? O halde en doğru adrestesiniz çünkü sizleri bu konuda en iyi şekilde bilgilendirmeye çalışacağız.

VakıfBank Personel Alımı 2014


VakıfBank’ta 3 farklı pozisyonda işe başlayabilirsiniz, onlar ise şöyledir;

 1. Memur
 2. Uzman / Mali analist yardımcısı
 3. Müfettiş yardımcısı

Yukarıdaki 3 pozisyon ile işe başlayarak aşağıdaki tabloya göre; zaman içerisinde performansınız göz önünde bulundurularak çeşitli sınavların ardından daima üst rütbeye yükselebilirsiniz.

 

VakıfBank’ta Maddi ve Sosyal Haklarınız

Ücretlendirme sistemi, personel için günün şartları ve sektör piyasasına uygun olarak belirlenmektedir. Ayrıca çalışanlara ücret dışı olanaklar yani; ikramiye, performans primi, temettü, kredi olanağı ve çeşitli yardımlar sunulmaktadır. Tüm personeller için yıllık izin, mazeret izni ve sağlık izni kullandırılır. Tatiliniz bununla kalmayacak, ayrıca Haziran – Eylül ayları arasında Ayvalık’ta bulunan tatil kampında tatil yapma imkanı tüm çalışanlara verilmektedir.

Sağlık olanakları ise çeşit çeşit. Bireysel sigorta tüm çalışanlara yapılır. Ayrıca bankanın Türkiye’nin çeşitli yerlerinde anlaşmalı olduğu yerlerden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Bunların hepsi bir yana, başarınız takdirsiz kalmayacak! Olağanüstü çaba ve başarınızın neticesinde maaş, belli bir gram altın ile VakıfBank tüm çalışanlarını ödüllendirir ve bu çalışmayla personellerini daha verimli çalışmaya yöneltmektedir.

Daha profesyonel ve üst düzey bir bankacılık için VakıfBank tüm çalışanlarına kişisel eğitim sağlamaktadır. Daha üst düzey kariyer hedefi olanlar için ise yurtdışında eğitim almak konusunda dahi destek sağlanmaktadır. Eğer siz de VakıfBank’ta çalışmak istiyorsanız buraya tıklayarak iş başvurusu yapınız. Ayrıca aşağıda yorum yapmayı unutmayınız.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Staj İmkanı 2014 başlıklı makalemizde Ziraat Bankası Staj Başvuru Formu, Ziraat Bankası Staj Başvurusu 2014 ve Ziraat Bankası Staj Dönemi Ne Zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

 1. TÜLAY 21 Mayıs 2014
 2. TÜLAY 21 Mayıs 2014
 3. Musa KAYNAK 21 Temmuz 2014
 4. yagmur 12 Ağustos 2014
 5. yasin GEZER 14 Ağustos 2014
 6. ibrahim hakan 22 Ağustos 2014
 7. murat katma 25 Ekim 2014
 8. orhan gazi 6 Kasım 2014
 9. halis kılınç 8 Aralık 2014
 10. Sibel ERBAKAN 10 Aralık 2014

Cevap Bırakın