VakıfBank Müfettiş Yardımcılığı Alımı

Vakıfbank, resmi web sitesinde 3 Şubat 2014 tarihinde kariyer sayfasında müfettiş yardımcılığı alımı yapacağını duyurdu. Duyuru içerisinde öncelikle VakıfBank’ın tanıtımı ardında Teftiş Kurulu’nun tanıtımı ve son olarak da sınava ilişkin açıklamalar yer almaktadır. Sınava katılmak için istenilen şartlar, başvuru sırasında gereken belgeler, sınav konuları ve başarı esaslarının yanı sıra sınava nasıl başvurulacağına dair bilgiler, sınava katılmak isteyen kişiler için son başvuru tarihi yazılı sonucu ve mülakat şekilleri de bilgi olarak yayınlanmıştır.

DİKKAT!: 14 Şubat 2014 tarihi son başvuru tarihidir. Adayların bu tarihe kadar muhakkak aşağıdakilere uygun şekilde başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

VakıfBank müfettiş yardımcılığı alımı sınavına katılmak isteyen adaylar için istenilen şartlar aşağıdaki gibidir.

Sınav Tarihi, Yerleri ve Sınavda Adayın Yanında Getirmesi Gerekenler

VakıfBank Müfettiş Yardımcılığı yazılı sınavı Anadolu Üniversitesi tarafından yapılmakta olup İstanbul ve Ankara’da gerçekleşecektir. Eğer sınava katılmaya hak kazandıysanız 31.03.2014 tarihinden itibaren http://sinav.anadolu.edu.tr/vakifbank/ adresinden T.C. kimlik numaranız ile sınav bilgilerinizi ve sınava giriş belgenizi çıktı olarak alabilirsiniz. Sınava girecek kişiler sınav günü yanlarında aşağıdakilerini bulundurmalılardır.

  1. Sınav giriş belgesi
  2. Resimli nüfus cüzdanı (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport)
  3. Kurşun kalem ve silgi

VakıfBank Müfettiş Yardımcılığı Sınav Başvurusu

Bu sınava katılmak isteyen kişiler “http://webservis.vakifbank.com.tr/sinav/Login.aspx” adresinden online başvuru yapmaları gerekmektedir. Ancak başvuru gerçekleştirmeden önce 70 TL sınav ücretini yatırmanız ve VakıfBank’ın ilgili bölümüne bilgi iletmeniz gerekmektedir ardından online başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu sınavla ilgili daha detaylı bilgiler edinmek, kafanıza takılan soruları gidermek için (0212) 316 76 35 – 316 76 36 numaralarını arayarak VakıfBank ile özel olarak iletişim kurabilirsiniz veya aşağıda vermiş olduğumuz ilan sayfasına girerek tüm detayları görebilirsiniz.

http://webservis.vakifbank.com.tr/sinav/Brosur.aspx

Bir önceki yazımız olan AÖF 25-26 Ocak Sınav Soru ve Cevapları başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

5 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

1 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

1 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

1 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

1 sene önce

This website uses cookies.