İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Turkcell İş İlanları ve İş Başvurusu
Yazar: - 05 Mart 2014
2.353
2

Uzun yıllardan beridir var olan ve Türkiye’nin de ilk operatörü olma özelliğini taşıyan Turkcell, kalitesinden ödün vermeden başarısıyla daima yükselişte olmuş ve bugünlere kadar gelerek hala öncülüğünü korumaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet sunan Turkcell’de çalışmak isteyen kişiler için Turkcell iş ilanları paylaşacağız, size kalan tek şey Turkcell iş başvurusu yapmanız. Bu ilanın devamında Turkcell insan kaynakları departmanının kendileriyle çalışmak isteyen kişiler için paylaştığı bilgileri aktaracağız.

Turkcell’de Çalışmak ve Kariyer

Turkcell, Türkiye’nin ilk GSM, 2G ve 3G operatörü olması sebebiyle farklı bir önem taşımaktadır. Özellikle kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeyerek daima en istikrarlı şekilde çalışması, Turkcell’i tam anlamıyla bir marka haline getirmiştir. 2013 yılının istatistiklerine göre Turkcell’de toplam 35 milyon kullanıcı bulunmakta. Bu da, geniş bir hizmet ağı gerektirmektedir. Bu nedenle Turkcell Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine hizmet verebilmek amacıyla çeşitli şubeler açmıştır. Bu yatırımlar hem müşteriye hizmet verme hem de bir çok insana iş olanağı sağlamak amacı taşımaktadır.

Aşağıda sizlerle Turkcell iş başvuru formu sayfasını paylaşacağız. Bu form üzerinden yaptığınız tüm başvurular Turkcell veritabanına kayıt edilmektedir. Şirket, bünyesine gelen başvuru formlarını tek tek incelemektedir. Eğer şirket bünyesinde size uygun iş ilanı bulunursa veya açık bir pozisyon bulunursa işe alım süreciniz başlar. Ardından gerekli diğer işlemler başlatılır ve durumdan size haberdar edilir.

Turkcell İş İlanları ve İş Başvurusu

Turkcell’de çalışmak bir ayrıcalıktır. Yararlanacağınız çeşitli imkanlar ve size sunulan çeşitli haklarla bambaşka bir kariyeriniz olacak. Sadece çalışmayacaksınız! Hem eğlenecek, hem de kendinizi teknolojiyle uyumlu olarak geliştireceksiniz. Turkcell iş başvurusu için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan 2014 Sözleşmeli Er Alımı başlıklı makalemizde 2014 Mülakat Sonuçları, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 2 Yorum Var)
  1. MEHMET DORMAN dedi ki:

    MERHABA 26 YASINDAYIM LISE MEZUNUYUM. BILGISAYAR SERTIFIKAM VAR. E+d+G 5 YILLIK DENEYIMLI EHLIYETIM VAR.SRC1 SRC2 SRC3 SRC4 PSIKOTEKNIK ILK YARDIMCI SERTIFIKAM BELGELRIM VAR

  2. Ümit dedi ki:

    Merhaba 31 YasındaYım Acık Öretim Dısardan OKuyorum Orta Ögretim Mezunuyum
    Ehlıyetım ( B ) Sürücü Belgem Var Bilgisayar Serfitikam Var Daha Önce Özel Bir sirkette Satiş Danişmalıgı yaptım İYİ Calısmalar Klay gelsin

BİR YORUM YAZ

5 × two =