TÜBİTAK 15 Personel Alımı Lise-ÖnLisans 2019


TÜBİTAK daire başkanlığından yapılan açıklamaya göre 2019 yılının ilk çeyreğinde TÜBİTAK bünyesinde çalışmak üzere Lise-Önlisans mezunu Tekniker,teknisyen,usta,aşçı,dağıtıcı ve memur alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylarda KPSS sınavı sorunluluğu yoktur.SON BAŞVURU TARİHİ: 25.02.2019dur.Başvuru yapacak adaylarda aranılan özellikler;

İLANNO İŞYERİ PERSONELİNGÖREVYAPACAĞIŞEHİR UNVAN İSTİHDAMEDİLECEKPERSONELSAYISI KİŞİSELDURUMU ARANILAN NİTELİKLER
TECRÜBE ÖĞRENİMDURUMU BÖLÜM *YETKİNLİK ÖZETİ
1 BAŞKANLIK -İDARİHİZMETLERDAİREBAŞKANLIĞI ANKARA TEKNİSYEN 1 TMY EN AZ 5 YILMESLEKİTECRÜBE TEKNİKLİSE/MESLEKLİSESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK ELEKTROMEKANİK TAŞIYICILAR 1) Asansör Bakım ve İşletme işlerinde, elektromekanik taşıyıcıların periyodikbakımı, elektromekanik taşıyıcılarda arıza tespiti, asansörlerin elektrik,elektronik ve mekanik bakım onarımı işlerinde en az 5 yıl mesleki tecrübesahibi olmak ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri veSGK’dan alınacak belgeyle ibraz etmek.2) Bilgisayar kullanımında (Office (Word-Excell), AutoCAD) deneyimli olmak.3) Vardiya sisteminde çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engelolabilecek herhangi bir hastalığı bulunmamak.4) Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.
2 BAŞKANLIK -İDARİHİZMETLERDAİREBAŞKANLIĞI ANKARA TEKNİSYEN 2 TMY EN AZ 2 YILMESLEKİTECRÜBE TEKNİK LİSE/MESLEKLİSESİ TESİSAT TEKNOLOJİSİ VEİKLİMLENDİRMEİKLİMLENDİRME SİSTEMLERİMERKEZİ İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ MERKEZİ İKLİMLENDİRME VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ SOĞUTMA SİSTEMLERİKLİMA SİSTEMLERİYAPI TESİSAT SİSTEMLERİISITMA VE SIHHİ TESİSAT ISITMA VE DOĞALGAZ İÇ TESİSATI ISITMA VE GAZ YAKICI CİHAZLAR 1) Merkezi klima santrallerinin (karışım ve taze havalı), merkezi ChillerGruplarının (su soğutmalı), soğutma kulesi, büzüşme tankı, Chiller ve kulepompalarının, Split Klima, VRF ve hassas klimaların, bina otomasyonsistemlerinin, doğalgazlı buhar kazanı, Boiler Tanklarının, Fan-Coilcihazlarının, hava kompresörlerinin, yangın söndürme sistemlerinin vehidraforların işletilmesinde, bakım ve arızalarının giderilmesinde, yapı tesisatişlerinden bir veya bir kaçından en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak, oksijen veelektrik ark kaynağı yapabilmek, istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılanişyerleri ve SGK’dan alınacak belgeyle ibraz etmek.2) Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçi Belgesi, Katı ve Sıvı Yakıtlı KaloriferAteşçi Belgesi olmak veya almaya müsait olmak.3) Vardiya sisteminde çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engelolabilecek herhangi bir hastalığı bulunmamak.4) Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

3 BAŞKANLIK -İDARİHİZMETLERDAİREBAŞKANLIĞI ANKARA USTA(İNŞAAT) 2 TMY EN AZ 3 YILMESLEKİTECRÜBE TEKNİKLİSE/MESLEKLİSESİ veyaLİSE
4 BAŞKANLIK-İDARİHİZMETLERDAİREBAŞKANLIĞI ANKARA USTA(İNŞAAT) 1 TMY EN AZ 3 YILMESLEKİTECRÜBE TEKNİKLİSE/MESLEKLİSESİ veyaLİSE

TEKNİK LİSE/MESLEK LİSESİ
BÖLÜMLERİNDEN
İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
İNŞAAT
İNŞAAT TEKNİKERLİĞİ 1) Alçı, sıva, boya, alçıpan sistemleri, duvar ve zemin döşemeleri (halı, parke,
BOYA VE İZOLASYON UYGULAMA PVC, seramik vb), tamirat-tadilat işlerinde en az 3 yıl bilfiil çalışmış olmak ve
TEKNİKLERİ istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ve SGK’dan alınacak
YALITIM TEKNOLOJİSİ belgeyle ibraz etmek.
İNŞAAT VE SANAYİ BOYA 2) Teknik lise/meslek lisesi hariç lise mezunu adaylar için ilgili alanda
UYGULAMA TEKNOLOJİSİ ustalık/mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak.
YAPI YALITIM TEKNOLOJİSİ 3) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığıbulunmamak.
MEZUNU OLMAK VEYA TEKNİK
LİSE/MESLEK LİSESİ HARİÇ LİSE 4) Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.
MEZUNU OLUP İLGİLİ ALANDA
USTALIK/MESLEKİ YETERLİLİK
BELGESİNE SAHİP OLMAK
TEKNİK LİSE/MESLEK LİSESİ
BÖLÜMLERİNDEN
İNŞAAT TEKNOLOJİSİ 1) Ahşap mobilya, ağaç işleri tadilat-tamirat ve imalat gibi marangozluk
İNŞAAT işlerinde en az 3 yıl bilfiil çalışmış olmak ve istenilen deneyime sahip
İNŞAAT TEKNİKERLİĞİ olduğunu çalışılan işyerleri ve SGK’dan alınacak belgeyle ibraz etmek.
MOBİLYA VE İÇ MEKAN TASARIMI 2) Teknik lise/meslek lisesi hariç lise mezunu adaylar için ilgili alanda
MEZUNU OLMAK VEYA TEKNİK ustal ık/mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak.
LİSE/MESLEK LİSESİ HARİÇ LİSE 3) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığıbulunmamak.
MEZUNU OLUP İLGİLİ ALANDA
USTALIK/MESLEKİ YETERLİLİK 4) Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.
BELGESİNE SAHİP OLMAK


5 BAŞKANLIK -İDARİHİZMETLERDAİREBAŞKANLIĞI ANKARA AŞÇI 1 TMY EN AZ 10YILMESLEKİTECRÜBE LİSE
6 BAŞKANLIK-İDARİHİZMETLERDAİREBAŞKANLIĞI ANKARA DAĞITICI 2 TMY LİSE
7 BAŞKANLIK-İDARİHİZMETLERDAİREBAŞKANLIĞI ANKARA MEMUR(EVRAK) 1 TMY ÖNLİSANS
8 MARMARAARAŞTIRMAMERKEZİ KOCAELİ DİĞERTEKNİSYENVETEKNİKERLER 1 ENGELLİ ÖN LİSANS

1) Aşçılık alanında en az 10 yıl bilfiil çalışmış olmak ve istenilen deneyimesahip olduğunu çalışılan işyerleri ve SGK’dan alınacak belgeyle ibraz etmek.2) Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.3) Alakart servisinde tecrübeli olmak.4) Halk eğitim müdürlüklerinin veya diğer resmi kurum ve kuruluşlarınAŞÇILIK ile ilgili düzenlediği kurslardan mezun olmak veya AŞÇILIKsertifikası sahibi olmak.
1) Microsoft Office Uygulamalarını iyi derecede kullanabilmek.2) Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip olmak.3) İş takibi ve analiz yeteneğine sahip olmak.4) Protokol ve insan ilişkilerinde başarılı olmak.5) Ofis araçlarını (fax, fotokopi, telefon vs.) iyi derecede kullanabilmek.6) İletişim becerileri güçlü olmak.7) Akıcı ve düzgün konuşabilmek.
YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININİKİ YILLIK ÖNLİSANS EĞİTİMİVEREN BÖLÜMLERİNDEN BİRİ 1) Microsoft Office Uygulamalarını iyi derecede kullanabilmek.2) Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip olmak.3) İş takibi ve analiz yeteneğine sahip olmak.4) Protokol ve insan ilişkilerinde başarılı olmak.5) Ofis araçlarını (fax, fotokopi, telefon vs.) iyi derecede kullanabilmek.6) İletişim becerileri güçlü olmak.7) Akıcı ve düzgün konuşabilmek.
İNŞAATİNŞAAT TEKNİKERLİĞİİNŞAAT TEKNOLOJİSİHARİTAHARİTA KADASTROHARİTATEKNİKERLİĞİHARİTA VE MADEN ÖLÇMEHARİTA VE KADASTROMAKİNEMAKİNE RESİM VEKONSTRÜKSİYON ELEKTRİK 1) T.C. Vatandaşı olmak.2) Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engelbir suç kaydına sahip olmamak.3) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcıhastalığı bulunmamak.4) Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak.5) Ekip çalışmasına yatkın olmak.6) Tercihen, proje okuma bilgisine sahip olmak ve şantiyedekontrol teknisyeniolarak görev alabilecek yetkinlikte olmak.

9 MARMARAARAŞTIRMAMERKEZİ KOCAELİ TEKNİSYEN 2 TMY TEKNİK LİSE/MESLEKLİSESİ MAKİNE TEKNOLOJİSİ, TESVİYE VEMOTOR BÖLÜMLERİNDENBİRİNDEN MEZUN OLMAK VEYAİLGİLİ ALANLARDA MESLEKİYETERLİK/USTALIK BELGESİNESAHİP OLMAK. 1) Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasınaengel bir suç kaydına sahip olmamak.2) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecekhastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.3) Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak.4) Ekip çalışmasına yatkın olmak.
10 MARMARAARAŞTIRMAMERKEZİ KOCAELİ TEKNİSYEN 1 TMY TEKNİK LİSE/MESLEKLİSESİ İNŞAAT TEKNOLOJİSİBÖLÜMÜNDEN MEZUN OLMAKVEYA İLGİLİ ALANLARDA MESLEKİYETERLİK/USTALIK BELGESİNESAHİP OLMAK. 1) Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasınaengel bir suç kaydına sahip olmamak.2) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcıhastalığı bulunmamak.3) Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak.4) Ekip çalışmasına yatkın olmak.
11 MARMARAARAŞTIRMAMERKEZİ ANKARA TEKNİSYEN 1 TMY TEKNİK LİSE/MESLEKLİSESİ ELEKTRİK ELEKTRİK-ELEKTRONİKTEKNOLOJİSİ 1) Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasınaengel bir suç kaydına sahip olmamak.2) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcıhastalığı bulunmamak.3) Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak.4) Ekip çalışmasına yatkın olmak.
*NOT: Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr) ve Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta olup, iş başvuruları da İŞKUR’un web sayfası (https://esube.iskur.gov.tr) üzerindengerçekleştirilmektedir.
TÜBİTAK Başkanlık İnsan Kaynakları Daire BaşkanlığıAdres: Tunus Caddesi No:8006100 Kavaklıdere AnkaraE-Posta: insan.kaynaklari@tubitak.gov.trTelefon: 0312 298 17 32 – 0312 298 17 20 TÜBİTAK Marmara Araştırma MerkeziAdres : Barış Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No:1 PK: 74, 41470 Gebze / KocaeliE-Posta : mam.ik@tubitak.gov.trTelefon : 0262 677 21 72 – 0262 677 21 73

Bir önceki yazımız olan Milli Savunma Bakanlığı Memur Alımı 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevap Bırakın