İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Tepe Güvenlik İş Başvurusu 2014
Yazar: - 04 Ocak 2014
2.727
1

Günümüzde güvenlik sektörü milyonlarca insana iş imkanı sağlarken, özel güvenlik sertifikasına sahip insanları doğru işe yerleştirmek, doğru adrese yönlendirmek için kurulmuş güvenlik firmaları var. Bu şirketlerden birisi de Tepe Güvenlik! Eğer siz de güvenlik görevlisi olarak en doğru yerde hemen işe başlamak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Tepe Güvenlik iş başvuru formunu doldurun ve hemen bir iş sahibi olun.

Tepe Güvenlik İş Başvurusu 2014

Tepe GÜvenlik, Bilkent Holding’e bağlı olarak 1992 yılında faaliyete geçmiştir. Güvenlik sektörünün her alanında faaliyetini sürdüren Tepe Güvenlik; özel güvenlik, alarm sistemleri, kamera izleme vb. gibi alanlarda hizmet vermektedir. Evlerden iş yerlerine kadar, özel kurumlardan devlet kurumlarına kadar bir çok yerin güvenliğini Tepe Güvenlik sağlamaktadır. Tepe Güvenlik’i bugünlere getiren en önemli unsur ise kalitesidir. Doğru yönlendirmelerle birlikte doğru kalite ve hizmetin neticesinde bugünkü Tepe Güvenlik ortaya çıkmıştır. Özel projelere özel danışman dahi görevlendiren Tepe Güvenlik, bir çok başarılı işe imza atmıştır.
Siz de bu kaliteli firmanın kaliteli personeli olmak istiyorsanız en yakın zamanda Tepe Güvenlik insan kaynaklarıyla görüşerek gerçekleştirin. Güvenlik sektöründe kariyer hedefi olanlar için en doğru tercih Tepe Güvenliktir. Çünkü işe başlamadan önce aldığınız özel eğitim ve özel bilgilerle Tepe Güvenlik, sizi en sağlam şekilde yetiştirip sizi en doğru şekilde yönlendirmektedir.

Fiziki Güvenlik, Gemi Liman Güvenliği, Para Nakil & Kıymetli Eşya Taşıma başlıkları altında 3 farklı Tepe Güvenlik iş ilanları bulunmaktadır. için tıklayınız.

Tepe Güvenlik İletişim Bilgileri

Tepe Güvenlik iletişim formu için tıklayınız.

Adres : Beytepe Köyü No: 5 Bilkent – ANKARA
Telefon : +90 (312) 266 42 15
Fax : +90 (312) 266 48 90

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Güvenlik Görevlisi Alımı başlıklı makalemizde Özel Güvenlik Görevlisi Alımı, Yapı Kredi Güvenlik Alımı 2014 ve yapı kredi güvenlik iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. AKINER dedi ki:

    SILAHLI GUVENLIK GOREVLISIYIM SIZINLE CALISMAK ISTIYORUM

BİR YORUM YAZ

5 × three =