İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Teknisyen ve Destek Personeli Alımları 2015
Yazar: - 26 Aralık 2014
1.801
0

tarafından yapılan açıklamalara göre , 2015 yılı ile birlikte Gerekli bölümlere 69 Teknisyen ve 41 Destek Personeli alımı yapılacaktır.

Teknisyen ve Destek Personeli İş Başvuru Formu

Başvurular 26 Ocak Pazartesi Günü başlayıp , 6 Şubat 2015 mesai bitimine kadar devam edecektir. Başarılı olan adayların , sözlü sınava çagrılma tarihleri ise 22 Mart 2015 pazar günü saat 09:00 olacaktır.

Başvurular için :

  • Başvuru formu , Adalet komisyonları ve Bakanlığın internet sitesinden temin edilecektir. Başvurular başladığı zaman web sitemizden de ilgili evrağı temin edebilirsiz.
  • Aslı ve onaylı öğrenim belgesi.
  • Kpss-2014 sınav sonuç belgesi.
  • Evli olan adayların eşlerinin iş durumlarını anlatan dilekçe.
  • Sözlü sınava kalan adaylar ise ,Adalet Komisyonları tarafından temin edilecek Arşiv Araştırma formunu doldurmaları gerekmektedir.

Not: Teknisyen pozisyonlarına başvuracak adaylar ; destek personeli ( kaloriferci ) pozisyonları , kadrolu ve sözleşmeli zabıt kâtipliği başvuruları, kadrolu ve sözleşmeli mübaşirlik başvuruları ile kadrolu şoförlük sınavlarına başvuramayacaklardır. Adayların bu konulara da dikkat etmesi gerekmektedir.

Teknisyen ve Destek Personeli alımlarına ilişkin detayların tamamını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tofaş İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde 2015 tofaş iş ilanları, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

one × three =