Tansaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?


Türkiye’de marketler zincirinde adını duyurmuş olan Tansaş personel alımı yapmaya hızla devam ediyor. Tansaş iş başvurusu hakkında bilgi edinmek isteyenler için Tansaş insan kaynakları ile görüşerek iş başvuruları hakkında çeşitli sorular sorduk. Bu iş ilanında sizlerle Tansaş iş başvurusu hakkında bilgi vererek, Tansaş iş ilanlarını paylaşacağız ve Tansaş iş başvuru formu doldurmanızı sağlayacağız.

Tansaş Güncel Personel Alımı 2014

İlk şubesini 1976 yılında İzmir’de açan Tansaş, yakın bir zamanda mağaza sayısını arttırarak büyük bir yol katetmiştir. 2005’de Migros’un bünyesine geçen Tansaş, bugün hâlâ Migros’un çatısı altında barınmakta ve müşterilerine Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermektedir. Ege ve Akdeniz bölgelerinde yoğun olmak üzere toplam 300’e yakın şubesi bulunan Tansaş’ta siz de çalışmak, yeni işinize sahip olmak ister misiniz?


İdari kadro, mağaza yönetim kadrosu ve mağaza personel kadrosu şeklinde 3 farklı başlık altında iş başvurusu gerçekleştirebileceğiniz Tansaş’ta iş başvurunuzu gerçekleştirerek en yakın zamanda yeni işinize başlayabilirsiniz!

Tansaş ve Migros İş Başvurusu Yapma

Türkiye genelindeki tüm Migros ve Tansaş şubelerine hemen hemen her pozisyonda işçi alımı gerçekleştiren marketler zinciri internet siteleri üzerinden yayınladıkları güncel iş ilanları ve açık pozisyonlara başvuru gerçekleştirerek anında işe başlayabilirsiniz! Aynı zamanda stajyer öğrencilere de staj imkanı sağlayan Migros ve Tansaş’ta staj dönemi boyunca stajınızı tamamlamak için en yakın zamanda Tansaş – Migros insan kaynakları departmanı ile görüşünüz. Migros ve Tansaş iş ilanlarını görmek ve anında iş başvurusu gerçekleştirmek için burayı tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan DiaSA Personel Alımı ve İş Başvurusu başlıklı makalemizde DiaSA İş İlanları, DiaSA İşçi Alımı 2014 ve DiaSA Mağaza Müdürü Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. sadullah akdemir 18 Mayıs 2014
  2. sevda kirbas 7 Aralık 2014
  3. osman zeki özece 16 Aralık 2014

Cevap Bırakın