İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
TAİ Personel Alımı 2018
Yazar: - 06 Eylül 2018
541
0

yaptığı açıklamada bünyesinde çalışmak üzere personel alımı yapacağını kamu oyuna duyurdu.Başvuru da herhangi bir kpss sınavı şartı aranmamaktadır.Adayların hepsinin lisans mezunu olması gerekmektedir.Başvuru yapabilecek bölümler; Türk Havaclık ve Uzay Sanayi Kurumu’nun yayınlamış olduğu açık pozisyonlar şu şekilde; Yalın Üretim Mühendisi, Jet Eğitim ve Taaruz Uçağı Projesi, Milli Uydu Projeleri, Yük Mühendisi, Ağırlık ve Denge Mühendisi, Uçuş Performans Mühendisi, İtki Aerodinamiği Mühendisi, Aeroelastik Mühendisi, Aerodinamik Mühendisi, Donanım Tasarım Mühendisi, Aviyonik Yazılım Geliştirme Mühendisi, Aviyonik Yazılım Doğrulama Mühendisi, Engelli Personel (Teknisyen) olarak açık pozisyonların başvurulabilecek bölümler olarak açıklandı.

 

Başvuru yapılacak açık pozisonlar için istenien şartlar her pozisyon için farklı olsa da bizler sizlerden istenen genel başvuru şartlarını derleyerek haberimize yansıttık. Genel başvuru şartları şu şekildedir; Türkiye Cumhuriyeti vatadnaşı olması, herhangi bir sağlk problemi bulunmaması, vardiyalı ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek olması adaylardan istenilen genel şartlardandır.

Başvuru yapacak olan adaylar başvurularını pozisyonların açıklanmış olduğu resmi internet sitesi üzerinden yapabileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Doğuş Oto Yeni Mezun Personel Alımı 2018 başlıklı makalemizde doğuş oto iş başvurusu 2018, ve yeni mezun alımı 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

twelve − three =