Kategoriler Hastaneler

Şişli Etfal Hastanesi İş Başvuru Formu

İstanbul’un en bilindik hastanelerinden bir tanesi olan Şişli Etfal Hastanesi zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir. Şişli Etfal Hastanesi’nde görev almak, çalışmak isteyen siz değerli ziyaretçilerimiz için Şişli Etfal Hastanesi iş başvurusu hakkında bilgiler vermek, sizleri bu konuda bilgilendirmek istedik.

Bir çok insanın burada çalışmak için oldukça fazla mücadele vermektedir. Eski adıyla Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi bugün Şişli Etfal Hastanesi olarak adını kısaltmış ve hâlâ en gözde hastaneler arasında yerini almaktadır.

Şişli Etfal Hastanesi Personel Alımı 2014

2.Abdülhamid’in emri ile 1899 yılında Osmanlı zamanında kurulan bu hastane, 100 yılı aşkındır vatandaşlara hizmet vermektedir. Türkiye’nin ilk çocuk hastanesi olma özelliğini de taşıyan Şişli Etfal Hastanesi, başlarda çocuklara yönelik bir hastane olarak başlamışsa da, özellikle kurtuluş savaşı döneminin ardından hizmet bakımından yaygınlaşmıştır.

Şişli Etfal Hastanesi’nde şu bölümler bulunmaktadır; Kadın Hastalıkları ve Doğum, Aile Hekimliği, Kalp ve Damar Cerrahisi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniği, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, Biyokimya ve Klinik Biokimya Laboratuvarı, Nefroloji, Genel Cerrahi Kliniği, Neonatoloji, Nöroloji, Çocuk Cerrahi Kliniği, Nükleer Tıp, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Çocuk Ürolojisi, Göz Hastalıkları.

İstanbul Şişli’de bulunan Şişli Etfal Hastanesi’nden randevu almak için “182” randevu hattını arayabilir veya hastanenin web sitesinden online randevu alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gazi Üniversitesi Sözleşmeli 28 Hemşire Alımı başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

Yorumları Görüntüle

  • Daha once bilgi islem on muhasebe birimlerinde calistim lise mezunuyum ,hasta kayit barkot bolumlerinizde calismak istiyorum guvenilir ve isinde oldukca titiz birisiyim.

 • Tibbi Sekreter

  Doktor asistani icin basvuru yapmaktayim 10 parmak F klavye kullaniyorum Saglik Meslek Lisesi mezunuyum

 • Sağlık meslek lisesi 2012 hemşirelik mezunuyum sözleşmeli alımlar için başvuru yapmaktayım.

 • Merhaba;adım Ramazan EMRE 24 yaşındayım silahlı güvenlik sertifikam var.harbiye de oturuyorum.

 • merhaba istanbulda yasıyorum.lise mezunu ve bilgisayar sertifikasına sahibım.hstanenin barkot bölümünde,saglık kurulu bölümünde calısmak istiyorum.daha önce sağlık kurulunda calıstım.cok acil ise ihtiyacım var.calısmak istiyorum.sevgiler ve saygılarımla

 • hastane sektöründe 16 aylık bi tecrübem var diş asistanlığı yaptım rehberlik de yaptim Milli eğitim bakanlığına ait çocuk gelişimi ve bilgisayar bilgisayar işletmenliği operatörlüğü sertifikam var çalışmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 • önlisans makina mezunuyum güvenlik sertifikam var ehliyetim e 35 yaşındayım bekarım sizinle çalışmak isterim

 • Ben, Khaivatov Aziz, KIRGIZİSTAN-RUSYA "SLAV" ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ Üroloji bölümün 2 yıl asistanligin bitirdim.
  Mesleki becerilerimi daha da geliştirmek için hastanenizin Üroloji bölümünde 2014- 2015 yıllarında 6 aylık staj yapmama imkan tanımanızı arzu ediyorum.
  Gerekenin yapılmasını arz ederim.

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

2 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

1 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

1 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

1 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

1 sene önce

This website uses cookies.