Kategoriler TV Kanalları

Show TV Personel Alımı ve İş Başvurusu

,  Türkiye’nin televizyon ile tanışmasından hemen sonra kurulmuş özel kanallardan birisidir. Kısa süre içinde Türkiye’nin en çok izlenilen kanal haline gelmesinde kanalın yayın kalitesinin önemi fazladır. Özellikle 2000’li yıllardan sonra düzenlediği yarışmalar, yayınladığı diziler ile daha fazla reyting almış ve adeta Türkiye’nin lider kanalı haline gelmeyi başarmıştır. Eğer siz de Show TV ekibinde yer almak istiyorsanız hemen Show TV iş ilanlarını takip ederek size uygun olan pozisyon için iş başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Show TV İş Başvurusu

Yıllardan beridir kaliteli yayın hayatına her türlü zorluklara rağmen devam eden Show TV, kalitesine kalite katacak yeni çalışma arkadaşları aramaktadır. 1991’de Fransa’da temeli atılan ve yayın hayatına başlayan Show TV, 1992’de de Türkiye’de yayın hayatına devam etmiş ve beraberinde getirdiği çeşitli kanal ve radyolarla birlikte yayınladığı program ve dizilerle Türkiye’nin kalbi olmayı başarmıştır.

Eğer siz de Show TV iş başvurusu gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız en doğru yerdesiniz çünkü sizleri bu konuda en doğru şekilde yönlendirmeye çalışacağız. En yakın zamanda Show TV insan kaynakları ile görüşerek iş başvurusu gerçekleştirmek istediğinizi iletin, sizlere ayrıntılı bilgi vereceklerdir.

Show TV insan kaynakları

Ayazağa Mahallesi, Kemerburgaz Yolu, Cendere Mevkii No : 29 Şişli / İSTANBUL
Tel    : +90 212 331 55 55
Faks : +90 212 280 11 91
Dilerseniz buraya tıklayarak Show TV iletişim sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kanal 7 İş Başvurusu ve Açık Pozisyonlar başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:tv de staj yapmak (3)
ibrahim AKPINAR

Yorumları Görüntüle

  • mrb ben 22 yaşındayım lise mezunuyum bilgisayar sertifikam var ve tesettür sorununuz yoksa sizinle çalışmak istiyorum

  • merhabalar 28 yaşındayım ihtiyaç dahilinde çalışan personel kadronuza dahil olmak isteri kısmen makyözlük yapabilirim kuaförüm ehliyetim var

  • 4 yıllık tv proqram hazırlamak tecrübem var. halen de çalışıyorum… emailime cevap yazarsanız sevinirim…

  • Selamlar. Ben, Azerbaycan Güzel Sanatlar Televizyon Yönetmenliği, Eşim Aynı üniversitenin Sinema ve Tiyatro Oyunculuğu bölümünden mezunuz. 1 yıldır İstanbul'da ikamet etmekteyiz. Genel olarak sanat ve sanat bilimi üzerine geniş bilgi ve tecrübeye sahibiz. Birçok proje ve yeni düşüncelere sahibiz. Gerek Türkiye, gerek Azerbaycan ve gerekse dünya kültürü ve sanatı üzerine geniş bilgi ve görüşe sahibiz. Sizinle çalışmayı çok arzuluyoruz. İyi çalışmalar diliyoruz.

  • Ben Erzurum Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema mezunuyum. Bu yıl mezun oldum. Ama üniversitemizin televizyon ve radyosunda çalıştım. Kanal D iki yıl staj yaptım. Kendimi geliştirmek için uğraştım. Bölümümü seviyorum. Sizinle çalışmayı isterim.

  • Ben Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Grafik Tasarım bölümü mezunuyum.Bu yıl mezun oldum.Daha önce Star Tv, Kanal D ve CNN TÜRK’de staj yaptım.
    CNN TÜRK stajından sonra sözleşmeli olarak Kurumsal İletişim bölümünde Editör Asistanı olarak çalıştım. Üniversiteyi kazandıktan sonra işten ayrıldım. Fotoğrafçılık, Editör Asistanlığı ve Grafik Tasarım alanında deneyimlerim var. Sizinle Çalışmayı Çok İstiyorum

  • Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema Televizyon bölümünden mezun oldum. Kanalınızın teknik kısmında sizinle iş arkadaş olmak isterim. Teşekkürler.

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

2 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

1 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

1 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

1 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

1 sene önce

This website uses cookies.