İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Sağlık Bakanlığı Personel Alımı 2015
Yazar: - 17 Ocak 2015
4.763
3

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı 2015

2015 Yılı ile birlikte Ebe , Hemşire ve Diğer sağlık personel kadrolarına alımlar gerçekleştirilecektir. Sağlık Bakanlığı müsteşarlığı tarafından yapılan açıklamalara göre alınacak toplam personel sayısının 20 Bin civarı olması beklenmektedir.

Yapılan açıklamalara ek; uzman ebelik kadroları , ameliyathane teknikerleri ve yardımcı sağlık personellerinin vasfı artırılacagı beklenmektedir.

20 Bin ataması yapılacak sağlık personellerinin büyük çoğunlugu Yüksek okul Mezunları kapsayacagı da gelen haberler arasında.

Başvuruları

Kpss Puan sonuçlarına göre atama bekleyen adaylar , sağlık bakanlığının web sitelerinden uygun kadrolar için başvuruda bulunabileceklerdir.

2015 yılında atama bekleyen adaylar , Sağlık Bakanlığı’na alınacak personel sayısını açıklanacak bütçe değerlerinden sonra öğrenebileceklerdir.Ancak 20 Bin civarı yeni sağlık personel alımı yapılması beklenmektedir.

2015 Alımlarına ilişkin duyuruları takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Ankara Metrosu Temizlik Görevlisi İş Başvurusu başlıklı makalemizde ankara metrosu temizlik işi, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 3 Yorum Var)
  1. tugba topkaya dedi ki:

    Saglık sektöründe iş arıyorum ANKARA KEÇİÖREN

  2. faruk okumuş dedi ki:

    istanbul pendikte ikamet ediyorum yaşım 26 E+D ehliyetim var lise mezunuyum

  3. murat ercan dedi ki:

    2009 da e sınıfı ehliyetim var buyuk aracları kullana biliyorum

BİR YORUM YAZ

3 − one =