Sağlık Bakanlığı Personel Alımı 2015


Sağlık Bakanlığı Personel Alımı 2015

2015 Yılı ile birlikte Ebe , Hemşire ve Diğer sağlık personel kadrolarına alımlar gerçekleştirilecektir. Sağlık Bakanlığı müsteşarlığı tarafından yapılan açıklamalara göre alınacak toplam personel sayısının 20 Bin civarı olması beklenmektedir.


Yapılan açıklamalara ek; uzman ebelik kadroları , ameliyathane teknikerleri ve yardımcı sağlık personellerinin vasfı artırılacagı beklenmektedir.

20 Bin ataması yapılacak sağlık personellerinin büyük çoğunlugu Yüksek okul Mezunları kapsayacagı da gelen haberler arasında.

2015 Başvuruları

Kpss Puan sonuçlarına göre atama bekleyen adaylar , sağlık bakanlığının web sitelerinden uygun kadrolar için başvuruda bulunabileceklerdir.

2015 yılında atama bekleyen adaylar , Sağlık Bakanlığı’na alınacak personel sayısını açıklanacak bütçe değerlerinden sonra öğrenebileceklerdir.Ancak 20 Bin civarı yeni sağlık personel alımı yapılması beklenmektedir.

2015 Alımlarına ilişkin duyuruları takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Ankara Metrosu Temizlik Görevlisi İş Başvurusu başlıklı makalemizde ankara metrosu temizlik işi, ankara metrosu temizlik personeli ve ankara metrosu temizlik personeli iş ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. tugba topkaya 16 Şubat 2015
  2. faruk okumuş 26 Mart 2015
  3. murat ercan 25 Nisan 2016

Cevap Bırakın

14 − 4 =