Sabancı Holding İş Başvurusu


Ülkemizde büyük holdinglerden olan ve bünyesinde çok sayıda şirketi bulunan sabancı holding bünyesinde çalıştıracak farklı farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı.Alımı yapacağı şirkeytler Akçansa Aksigorta Avivasa Bimsa Enerjisa ve Teknosadır.Bu şirketlerde Yatırım Planlama Uzmanı Scada Operatörü Mobil Vinç Operatörü Satış Koordinasyon Yöneticisi Şube Yöneticisi Satış Temsilcisi gibi sayamadığımız bir çok farklı pozisyonda çalışmak üzere personel (işçi) alımı yapacağını duyurdu.


 

 

 

 

 

 

Başvuruları Sabancı Holding’in personel alımı için verilen iş ilanında yapmanız gereken aşağıdaki linki takip edip aradığınız kriterlere uygun şirketlerden size uygun olan pozisyonları bularak bu linke başvuru yapmaktır. Olumlu olumsuz sonuçları yine aynı link üzerinden öğrenebilir ve çeşitli iş ilanlarına yine bu linkten ulaşabilirsiniz.

https://kariyer.sabanci.com/tr/acik-pozisyonlar

Sizlerde yukarıdaki linkten başvuru yapabilirsiniz.Başvuru yapacak adaylarda kpss şartı aranmamaktadır.İngilizce bilmeniz ise lehinize olacaktır.

 

Sabancı holding işçi alımı ile ilgili haberleri ve sonuçlarını sitemizden takip edebilirsiniz.Yorum yaparak başvuru yapabileceğiniz unutmayınız.

 

Cevap Bırakın