Özyurtlar İnşaat Personel Alımı ve İş Başvurusu


Siz değerli ziyaretçilerimize çeşitli iş fırsatları sunmaya devam ediyoruz! Onlarca açık pozisyonu bulunan ve binlerce insana iş imkanı sunmaya devam eden Özyurtlar inşaat personel alımı hakkında sizlere bilgi vereceğiz ve özyurtlar inşaat iş başvurusu konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bu yazımızda sizlere özyurtlar insan kaynakları departmanından edindiğimiz bilgileri aktaracağız.

Özyurtlar İnşaat İşçi Alımı

Bugün dünyanın dört bir yanında İnşaat sektöründe faaliyetlerini sürdüren Özyurtlar İnşaat henüz genç sayılacak bir yaşa sahip. 1990 yılında Esenyurt’ta 25 metrekarelik bir inşaat malzemeleri satan mağazada temelleri atılan Özyurtlar, bugüne kadar binlerce konut inşa ederek onbinlerce insanı ev sahibi etti. Yeni ve modern inşaatlarıyla şu an dünyanın dört bir yanında faaliyetlerini sürdürmekte ve yeni şirketlerle iş birliği yaparak faaliyet ağını genişletmeyi hedeflemektedir. Özyurtlar inşaat’inin önünün açık olması demek, binlerce insana yeni iş imkanı sağlanması demektir. Sizlere Özyurtlar inşaat işçi alımı, iş ilanları, açık pozisyonlar gibi konularda bilgi vererek sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Özyurtlar İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu

Özyurtlar İnşaat’in insan kaynakları politikası aşağıdaki gibidir;


 • Şirket ihtiyacına uygun, açık pozisyonda en nitelikli elemanı sağlamak
 • İşe alınan elemanın şirkete en hızlı şekilde uyumunun sağlanması
 • Çalışanlarını destekleyerek, daha başarılı bir çalışma ortamı için çalışanları motive etmek
 • Daha üst düzey yetenekli çalışanlar için, her türlü eğitimi sağlamak
 • En iyi haklar tanınarak çalışanların rahatlığını sağlamak
 • Çeşitli etkinliklerle çalışanları işe başlamak

Özyurtlar İnşaat Personel Alımı ve İş Başvurusu
Özyurtlar İnşaat’te bulunan bazı açık pozisyonlar şu şekildedir;

Mimar ● Makan Şöförü ● Personel Özlük İşler Elemanı ● Çağrı Merkezi Elemanı ● Makine Mühendisi ● Finans Uzman Yardımcısı ● İdari İşler Sorumlusu ● Satış Müdürü (Arapça Bilen)

gibi daha nice açık pozisyonda çalışma imkanı yakalayabilirsiniz!

Yapmanız gereken tek şey bir özgeçmiş formu (2014 Özgeçmiş Örnekleri) hazırlayıp Özyurtlar inşaat insan kaynakları sayfasından hazırladığınız CV’yi şirket yönetimine göndermek. Hazırladığınız özgeçmiş formunu şirkete iletmek ve iş başvurusu yapmak için burayı tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yamata İnşaat İşçi Alımı 2014 başlıklı makalemizde Yamata İnşaat Açık Pozisyonlar 2014, Yamata İnşaat Genel İş Başvuru Formu ve Yamata İnşaat İş Başvurusu 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

 1. YAŞAR DUMAN 9 Nisan 2014
 2. Kadir 11 Nisan 2014
 3. erdogan dilekci 31 Ekim 2014
 4. ferman 23 Aralık 2014
 5. rifat 25 Aralık 2015
 6. Fuar polater 16 Ocak 2018

Cevap Bırakın