İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Özyurtlar İnşaat Personel Alımı ve İş Başvurusu
Yazar: - 07 Nisan 2014
3.705
6

Siz değerli ziyaretçilerimize çeşitli iş fırsatları sunmaya devam ediyoruz! Onlarca açık pozisyonu bulunan ve binlerce insana iş imkanı sunmaya devam eden Özyurtlar inşaat personel alımı hakkında sizlere bilgi vereceğiz ve özyurtlar inşaat iş başvurusu konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bu yazımızda sizlere özyurtlar insan kaynakları departmanından edindiğimiz bilgileri aktaracağız.

Özyurtlar İnşaat İşçi Alımı

Bugün dünyanın dört bir yanında İnşaat sektöründe faaliyetlerini sürdüren Özyurtlar İnşaat henüz genç sayılacak bir yaşa sahip. 1990 yılında Esenyurt’ta 25 metrekarelik bir inşaat malzemeleri satan mağazada temelleri atılan Özyurtlar, bugüne kadar binlerce konut inşa ederek onbinlerce insanı ev sahibi etti. Yeni ve modern inşaatlarıyla şu an dünyanın dört bir yanında faaliyetlerini sürdürmekte ve yeni şirketlerle iş birliği yaparak faaliyet ağını genişletmeyi hedeflemektedir. Özyurtlar inşaat’inin önünün açık olması demek, binlerce insana yeni iş imkanı sağlanması demektir. Sizlere Özyurtlar inşaat işçi alımı, iş ilanları, açık pozisyonlar gibi konularda bilgi vererek sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Özyurtlar İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu

Özyurtlar İnşaat’in insan kaynakları politikası aşağıdaki gibidir;

 • Şirket ihtiyacına uygun, açık pozisyonda en nitelikli elemanı sağlamak
 • İşe alınan elemanın şirkete en hızlı şekilde uyumunun sağlanması
 • Çalışanlarını destekleyerek, daha başarılı bir çalışma ortamı için çalışanları motive etmek
 • Daha üst düzey yetenekli çalışanlar için, her türlü eğitimi sağlamak
 • En iyi haklar tanınarak çalışanların rahatlığını sağlamak
 • Çeşitli etkinliklerle çalışanları işe başlamak

Özyurtlar İnşaat Personel Alımı ve İş Başvurusu
Özyurtlar İnşaat’te bulunan bazı açık pozisyonlar şu şekildedir;

Mimar ● Makan Şöförü ● Personel Özlük İşler Elemanı ● Çağrı Merkezi Elemanı ● Makine Mühendisi ● Finans Uzman Yardımcısı ● İdari İşler Sorumlusu ● Satış Müdürü (Arapça Bilen)

gibi daha nice açık pozisyonda çalışma imkanı yakalayabilirsiniz!

Yapmanız gereken tek şey bir özgeçmiş formu (2014 Özgeçmiş Örnekleri) hazırlayıp Özyurtlar inşaat insan kaynakları sayfasından hazırladığınız CV’yi şirket yönetimine göndermek. Hazırladığınız özgeçmiş formunu şirkete iletmek ve iş başvurusu yapmak için burayı tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yamata İnşaat İşçi Alımı 2014 başlıklı makalemizde Yamata İnşaat Açık Pozisyonlar 2014, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 6 Yorum Var)
 1. YAŞAR DUMAN dedi ki:

  1988 DOGUMLUYUM ŞÖFÖRLÜĞÜM VAR

 2. Kadir dedi ki:

  İş makinası operatörünün

 3. erdogan dilekci dedi ki:

  altyapı ustasıyım

 4. ferman dedi ki:

  merhaba bem sıva montalama alçı boya hostasıyım 4 kardeşiz anı işi yapıyoruz biz şirketlerde çalışmak istiyoruz

 5. rifat dedi ki:

  arıza ve onarımlarından çokiyi anlarım jeneratör ve transfer panoları arızaları sanayitipi bulaşık ve çamaşır makinaları arızaları cctv hatları ve arızaları headend tv kurulum ve arızaları kamerasistemleri montajı ve arızaları sesyayın ve anons sistemleri telefon hatları arızaları kompanzasyon kurulumu ve arızaları uaktan ve yakından kumandalı tüm devrelerin arızalarını yapabilen kapasitedeyim saygılarınıza arz ederim 18yıl kara kuvvetleri komutanlığı 4yıl deniz kuvvetleri komutanlığında çalışmışlığım var . Rifat demirelli

 6. Fuar polater dedi ki:

  Merhaba ben alçı boya seramik açıpan ve elektrik işinden anlıyorum yanı teknik servis işi yapıyorum

BİR YORUM YAZ

eight + 17 =