İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Onur Air Kabin Memuru Alımı
Yazar: - 12 Ekim 2014
3.162
1

Türkiye’nin en büyük hava taşımacılığını yapan firmalar arasında yer alan Onur Air, her geçen gün hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Avrupa’nın ve Türkiye’nin bir çok noktasına her gün seferler düzenleyen Onur Air, kendileriyle birlikte çalışacak yeni takım arkadaşlarına ama bunun yanı sıra 2014 Onur Air kabin memuru alımı gerçekleştirmektedir. Eğer siz de Onur Air ile birlikte çalışmak istiyorsanız tam yerindesiniz çünkü sizlere Onur Air iş başvurusu hakkında bilgi vereceğiz ve Onur Air iş başvurusunun nasıl yapılacağı konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

1992 yılında kuruluşa geçen Onur Air, bugün 100 farklı noktaya uçuş düzenlemektedir. Yıllık yaklaşık 2 milyon yolcuyu taşıyan havayolu firması, her geçen gün aktif büyüme oranıyla daha fazla insana iş olanağı da sağlamaktadır. Daha çok sistem analiz, lisanslı uçak bakım teknisiyeni ve insan kaynakları uzmanı arayan Onur Air’e kabin memuru alımı için de veya genel olarak iş başvurusunda bulunarak da iş başvurusu gerçekleştirebilir ve uygun bulunmanız durumunda hemen işe başlayabilirsiniz.

Onur Air İş İlanları ve İş Başvurusu

Onur Air insan kaynakları tarafından hazırlanan güncel iş ilanlarını takip edebilir, iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca buna ek olarak eğer iş ilanlarında kendinize uygun olan iş ilanını bulamıyorsanız genel iş başvurusunda bulunabilir ve çalışmak istediğiniz pozisyonu belirtebilirsiniz. Onur air iş ilanlarını görmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Pegasus Kabin Memuru Alımı 2014 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. shahin asgarov dedi ki:

    Merhaba.
    Ben İktisat Üniversitesi mezunuyum( Mali ve Vergi işleri). Çok iyi derecede ruscam ve ingilizcem var. Sizinle çalişmakdan çok mutlu olurum.
    Teşekkürıer.

BİR YORUM YAZ

seventeen + 19 =