İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Marshall İş Başvuru Formu
Yazar: - 27 Ocak 2014
4.363
3

Marshall, ülkemizdeki inşaat sektörünün gelişmesiyle birlikte zincirini büyüten Türkiye’nin en önemli boya firmasıdır. Her geçen zaman diliminde yeni insanlara iş imkanı sağlayan Marshall yetenekli ve boya sektörüne hevesli kişilerle çalışmak istiyor. Yeni açılacak olan şubelerine personel alımı gerçekleştirecek olan Marshall’da hemen yerinizi almak için en yakın zamanda Marshall iş başvurusu gerçekleştirin.

1954 yılında Topkapı’da 20 kişilik küçük bir fabrikayla sektöre atılan Marshall, ürettiği kaliteli boyalarla hemen piyasada tanınmış ve ilerleyen yıllarda büyüyüş göstererek tam anlamıyla bir marka olma yolunda ilerlemekteydi. İlerleyen yıllarda Türkiye’nin farklı şehirlerinde fabrikalar açan ve fabrika satış – mağaza satış olmak üzere Türkiye’nin çeşitli yerlerinde kuruluş gerçekleştiren Marshall, kısa zaman içerisinde Türkiye’nin lider markası olmayı başararak ülkemizde kaliteli boya ihtiyacını karşılamaktadır. Aynı zamanda onlarca insana iş imkanı sağlayan Marshall, yakın zamanda açacağı yeni fabrika ve satış mağazaları için yeni personel alımı gerçekleştirecek.

Sizlere bu konuda daha iyi bilgi verebilmek için ile görüştük. İK, kendileriyle çalışmak isteyen kişilerin muhakkak iş başvurusu gerçekleştirmeleri gerektiğini belirtmektedir. Ayrıca iş başvurusunda bulunacak kişilerin dürüst, işine sadık, iş performansına ayak uydurabilme gibi temel niteliklere sahip olması gerekmektedir. Daha detaylı bilgi edinmek için “0 (262) 754 74 70” numarasını arayarak insan kaynaklarıyla görüşebilirsiniz. Marshall açık pozisyon ve güncel iş ilanlarını görmek için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 3 Yorum Var)
 1. mustafa dedi ki:

  calışmak istiyorum satış elamanı olarak satış tercübem var 18 yıl kamuda satış elamanı olarak görev yaptım C EH CAR sagılar

 2. Üzeyir GÜLAŞTI dedi ki:

  2008 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi ön lisans bilgisayar programcılığı mezunuyum.2014 Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi 4 sınıf ögrencisiyim.Satış ve pazarlama konusunda 4 yıl tecrübem bulunmaktadır.Bu dört yıl içersinde kendimi ilgili bölümlerde geliştirme imkanı buldum.
  Kısa vadede eğitim geçmişimin ve kişisel özelliklerimin yardımıyla şirketinize değer katmayı, uzun vadede ise aldığım eğitim doğrultusunda ikili insan ilişkilerinde başarılı, yaptığı işlerle kendinden söz ettiren ve her zaman gelişen teknoloji ışığında kendini sürekli yenileyen bir satış temsicisi olmak.Bu sektörde ulusal, lider bir firmanın satış departmanında satış temsilcisi olarak çalışmaktan onur duyarım..

  Saygılarımla

  Üzeyir GÜLAŞTI

 3. Mehmet elitok dedi ki:

  Yaklaşık 11 senedir diyarbakirda ikamet ettim.bu süre zarfında doğu ve güneydoğu bölgesinde aktif olarak dekorasyon ve Hirdavat ürünlerini pazarlama işini yaptım.boya ve dekorasyon ürünlerini bayii niz olan öz hevsel ile çalıştık. Şu anda iç anadolu bölgesinde (yozgat) ilinde ikamet etmekte bulunmaktayim.buraya esimin tayini gerekçesiyle geldik.su anda iş ariyorum.pazarlama tecrübem var.marshall ürünlerini daha önce satışını gerçekleştirdim. E sınıfı ehliyettim var.bilgilerimi arz ederim

BİR YORUM YAZ

fourteen + two =