Marshall İş Başvuru Formu


Marshall, ülkemizdeki inşaat sektörünün gelişmesiyle birlikte zincirini büyüten Türkiye’nin en önemli boya firmasıdır. Her geçen zaman diliminde yeni insanlara iş imkanı sağlayan Marshall yetenekli ve boya sektörüne hevesli kişilerle çalışmak istiyor. Yeni açılacak olan şubelerine personel alımı gerçekleştirecek olan Marshall’da hemen yerinizi almak için en yakın zamanda Marshall iş başvurusu gerçekleştirin.

1954 yılında Topkapı’da 20 kişilik küçük bir fabrikayla sektöre atılan Marshall, ürettiği kaliteli boyalarla hemen piyasada tanınmış ve ilerleyen yıllarda büyüyüş göstererek tam anlamıyla bir marka olma yolunda ilerlemekteydi. İlerleyen yıllarda Türkiye’nin farklı şehirlerinde fabrikalar açan ve fabrika satış – mağaza satış olmak üzere Türkiye’nin çeşitli yerlerinde kuruluş gerçekleştiren Marshall, kısa zaman içerisinde Türkiye’nin lider markası olmayı başararak ülkemizde kaliteli boya ihtiyacını karşılamaktadır. Aynı zamanda onlarca insana iş imkanı sağlayan Marshall, yakın zamanda açacağı yeni fabrika ve satış mağazaları için yeni personel alımı gerçekleştirecek.


Sizlere bu konuda daha iyi bilgi verebilmek için ile görüştük. İK, kendileriyle çalışmak isteyen kişilerin muhakkak iş başvurusu gerçekleştirmeleri gerektiğini belirtmektedir. Ayrıca iş başvurusunda bulunacak kişilerin dürüst, işine sadık, iş performansına ayak uydurabilme gibi temel niteliklere sahip olması gerekmektedir. Daha detaylı bilgi edinmek için “0 (262) 754 74 70” numarasını arayarak insan kaynaklarıyla görüşebilirsiniz. Marshall açık pozisyon ve güncel iş ilanlarını görmek için tıklayınız.

Latest Comments

  1. mustafa 9 Nisan 2014
  2. Üzeyir GÜLAŞTI 12 Kasım 2014
  3. Mehmet elitok 9 Kasım 2017

Cevap Bırakın