LC Waikiki Personel Alımı ve İş Başvurusu


Giyim sektöründe adını rakiplerine göre çok daha iyi duyurmayı başaran LC Waikiki, günden güne büyümeye devam ediyor ve Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine hizmet sunuyor. 1985 yılında kurulan ve 1997 yılında tam anlamıyla mağazacılık halini alan LC Waikiki, 1996 yılında bir Türk şirketi tarafından satın alındı ve tam anlamıyla bir Türk markası oldu.

LC Waikiki Personel Alımı

Günden güne büyüyen LC Waikiki şirketi her geçen gün onlarca insana iş imkanı sağlamaya devam ediyor. LC Waikiki; satış danışmanı, elektrik teknisyeni, iç denetim uzmanı, planlama uzmanı, veritabanı yöneticisi gibi ve daha bir çok pozisyonda nitelikli eleman aramaktadır.


http://corporate.lcwaikiki.com/page.aspx?id=acik-pozisyonlar

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak Lc Waikiki’nin resmi web sitesinde LC Waikiki iş ilanlarını görebilirsiniz.

Ayrıca LC Waikiki 2013 yılında en az 3 bin personel alımı yapacağını da duyurmuştur.

LC Waikiki’de kariyer hedefi olanlar, belli bir çalışma potansiyeli ve süresinden sonra üst mertebelere gelerek LC Waikiki’de yükselebilirler. İş başvurusu yapmak için uygun pozisyonda bir iş ilanına girerek başvuru yapmanız yeterlidir. LC Waikiki, kariyer.net alt yapısını kullanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Teknosa Personel Alımı ve İş Başvurusu başlıklı makalemizde Teknosa İş Başvurusu, Teknosa İş İlanları 2014 ve Teknosa Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. serhas 9 Mayıs 2014
  2. aylin 28 Ekim 2014
  3. sıdıka öğe 31 Ocak 2016

Cevap Bırakın