İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Kuşadası Öğretmenevi Geçici İşçi Alımı
Yazar: - 30 Ekim 2017
576
0

AYDIN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından yapılan açıklamaya göre kuşadası öğretmen evine geçici işçi alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar aşağıda yer almaktadır.

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; – Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gn içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler. – Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kuşadası Öğretmenevi Geçici İşçi Alımı  – Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden ıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. – Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden ncelik belge tarihlerine göre talep sayısının katını gemeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını aıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gn başvurular kabul edilecektir. – Müracaat tarihleri akışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgc talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. – Talebe durumu uyup başvuran ve (adayların tamamı) nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı ve/veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları işgc talebine işverence davet edildikleri hlde mcbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda srekli işi statsnde işe yerleşenlerin ncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. -Sz konusu taleple ilgili olarak geici/daimi işi alımları

 

Çalışma yeri:

Çalışma Adresi : CAMİKEBİR MAH. CEPHANE SOK. NO:12
09400 KUŞADASI
AYDIN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :KUŞADASI

Bir önceki yazımız olan Söğüt Belediyesi Geçici İşçi Alımı 2017 başlıklı makalemizde söğüt belediyesi işçi alımı 2017, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

3 × 1 =