İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Koton Personel Alımı ve İş Başvurusu 2020
Yazar: - 20 Mayıs 2020
153
0

Koton 2020 iş müracaat nereden yapılır? Koton 2020 iş müracaat formu doldur. Koton işçi alımı nereden ve nasıl yapılıyor? Koton 2020 iş müracaat formu doldurma adresi. Koton 2020 maaşları ne kadar? Koton mağazası iş müracaatları nereden ve nasıl yapılır? Koton iş müracaatı yapma!

Koton 2020 İş Başvuru formu Türkiye’nin sevilen markası Koton 2020 senesine süratli bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Koton 2020 iş müracaatları amacıyla butona bastı. Peki, Koton iş müracaatlarında aranan şartlar nelerdir? Koton 2020’de kaç bireyi işe alacak? İşte detaylar… Hazır giyim sektörünün artan markası Koton hem Türkiye’deki hem de yurdışındaki mağaza miktarını artırmaya devam ediyor. 1988 senesinde Yılmaz ve Gülden Yılmaz çifti yönünden kurulan Koton mağazalar zincirinin Türkiye’de 275 yurtdışında ise 159 şubesi bulunuyor. İstanbul odaklı firma 30 ülkedeki müşterilerine 11 bin personel ile hizmet sunuyor. Farklı fiyat seçeneklerine sahip kaliteli ürünleri vasıtası ile müşteri miktarını her geride bıraktığımız gün artırmayı başarıyor. Koton 2020 senesinde yeni mağazalar açacağını duyurdu. Bu amaçla personel istihdamı amacıyla şuandan ilan vermeye başladı. Koton 2020 iş müracaatları amacıyla internetteki iş ilanı sitelerinden yararlanıyor. Hem de, Koton’un resmi internet sitesindeki Kariyer bölümünden de sene süresince genel müracaatlar alıyor. Kadın Çalışan Dostu şirketler arasında gösterilen Koton’un 11 bin personelinin yüzde 63’ü kadınlardan oluşuyor. Bu amaçla bayanlara pozitif ayrımcılık uygulandığının altını çizebiliriz. Sadece personel kadro amacıyla değil, yönetici ve tasarımcı alımlarında da ilanlar veren Koton 2020 senesi ortamında bin bireyi istihdam etmeyi hedefliyor. Koton iş müracaatlarında yaş koşulu ilgi çekiyor. Y ve Z kuşağı olarak tariflenen 18 ile 28 yaş grubundaki bireylerin müracaatlarına öncelik tanınıyor. Pozitif enerjili, yüksek tempoya ayak uyduracak şahıslar tercih ediliyor. Hem de, mağazacılık bölümünde tecrübeli şahıslara yönetici pozisyonunda yer açılıyor. Koton, hem eğitim alıp hem de çalışmak isteyen şahıslara de iş olanağı sağlıyor. Part time sistemiyle çalışan Koton, istihdam ettiği personelin müşteri ilişkilerinde başarılı olmasını ölçüt alıyor. Koton 2020 iş müracaat formu insan kaynakları yönünden değerlendirildikten sonra adaylar mülakata çağrı ediliyor. Koton Başvuru formu – Koton’a nasıl müracaat yapabilirim? Koton firmasına ik.direktorlugu@koton.com adresine mail atarak müracaatnızı yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mango İş İlanları ve Başvurusu 2020 başlıklı makalemizde mango 2020 iş başvurusu, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

9 + fourteen =