Kategoriler Mağazalar

Koçtaş İş İlanları 2014

1955’den bu yana Türkiye’nin çeşitli yerlerinde mağazacılık anlamında Türkiye’nin ilklerini getiren Koçtaş, Koç Holding’e bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 2014 koçtaş iş ilanlarını ve çeşitli açık pozisyonları sizlerle paylaşarak sizlere Koçtaş iş başvurusu 2014 fırsatı sağlamak istiyoruz.

Koçtaş Açık Pozisyonlar 2014

1955’de kurulan Koçtaş, bugün Koç Holding’e bağlı olarak faaliyetlerini sürdürerek Türkiye’nin çeşitli yerlerinde hem alışveriş imkanı hem de binlerce insana iş imkanı sunmaya devam ediyor. 1996’ya kadar yapı malzemelerinin satışı üzerinde yoğunlaşan Koçtaş, 1996 yılından itibaren perakendecilik sektörüne yönelmeye karar vermiştir.

Sizlerle aşağıda paylaşacağımız Koçtaş insan kaynakları sayfasından İK Uygulamaları yani; işe alım ve bu süreçte yaşanacak olan durumlar, nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz, Koçtaş’ta Staj hakkında her şey, ücret yönetimi, prim sistemi, performans yönetimi ve gelişim planlama gibi başlıklar hakkında çeşitli bilgileri edinebilirsiniz.

Koçtaş büyüdükçe yeni personel alımlarına ihtiyaç duymaktadır. Eğer siz de Koçtaş çalışanlarından birisi olmak istiyorsanız bu sayfa tam size göre! Bazı açık pozisyonlar şunlardır; Mimar, Mağaza Yönetici Adayı, Engelli Personeli, Uzmanlar, Mali İşler Uzmanı, Ticari Satış Uzmanı gibi. Eğer siz de tam detaylı bilgi almak ve hemen Koçtaş iş başvuru formu doldurmak istiyorsanız burayı tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bimeks Eleman Alımı ve İş İlanları 2014 başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

Yorumları Görüntüle

  • merhaba adım Hakan 26 yaşındayım uzun suredir şöförlük yapıyorum b sınıfı ehliyetim src 4 src1 ve psikoteknik belgelerim var sizinle çalşmak isterim şimdiden ilginize teşekurederim

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

5 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

1 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

1 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

1 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

1 sene önce

This website uses cookies.