İST Eyüp Belediyesi İş İlanları ve Başvuruları


Eski adıyla Eyüpsultan yeni adıyla gerçekleştirecektir.Eyüp belediyesi İstanbul’un avrupa yakasında bulunmaktadır. Eyüp Belediyesi 21 mahalle ve 7 köyden oluşmaktadır.

 

Eyüpsultan Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; avukat, büro görevlisi, zabıta, güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, çöpçü, diyetisyen, mühendis, tekniker, teknisyen, şoför, veteriner gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde engelli personellere, eski hükümlü işçilere, ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve lisans mezunu, bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?


Eyüp Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eyüpsultan Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, www.isimolsa.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak belediye bünyesinde yer almakta olan insan kaynaklarıgibi departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmemektedir. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Eyüpsultan Belediyesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yargıtay 110 Memur Alımı ve Başvurusu başlıklı makalemizde yargıtay iş ilanları ve başvuruları 2018, yargıtay lisans mezunu personel alımı ve başvuruları 2018 ve yargıtay lise mezunu personel alımı 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:eyup belediyesi iş ilanları (14)

Latest Comments

  1. selami gulyesil 20 Şubat 2018
    • Sermin yıldırım 21 Şubat 2018
  2. Murat aksu 18 Mart 2019

Cevap Bırakın