İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
İş Bankası 2018 Memur Alımı Başvuruları
Yazar: - 06 Mayıs 2018
642
0

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan İş Bankası 2018 Mayıs ayı itibariyle memur alımlarına başlamış bulunmaktadır.İş bankasına iş başvurusu yapmak isteyen adayların ilanı sonuna kadar okumalarını tavsiye ediyorum. Son başvuru 2 Haziran 2018dir.

Başvuru yapacak adaylarda KPSS puanı aranmamaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümünü bitirmiş olmak ve 30 yaşını aşmamış olan adaylar rahatlıkla başvuru yapabilirler

Adaylarda aranılan özel ve genel şartlar;

İş Bankası Mayıs ayında alımını yapacağı memur personel adaylarından genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Yapılacak sınavın Yazılı tarihi itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Daha önce banka tarafından yapılan sınavlardan başarısız sayılmamış veya mülakat aşamasında elenmemiş olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, Herhangi bir kurum veya kuruluşta zorunlu hizmet yükülülüğü bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak gibi genel nitelikler aranmaktadır.İş Bankası Uzman Yardımcısı ve Takip memuru pozisyonunda alım yapacağını belirtti ve bu yönde pozisyonuna göre adaylardan özel nitelik aranmakta ve sınav tarihleri farklıdır.
Uzman Yardımcısı pozisyonuna başvuru yapacak adaylar, Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmaları gereklidir. Bu yönde yukarıdaki şartlarıda taşıyan adaylar başvuru işlemi sonrasında 02 Haziran2018 ve İzleyen günlerde İstanbulda Yazılı sınava katılacaklardır.

Nasıl Başvuru Yapabilirim ?

İş Bankası ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını sadece İş Bankası resmi başvuru sitesi olan cv.isbank.com.tr adresi üzerinden İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılacaktır. İş Bankası Şube Müdürlüğü veya Genel Müdürlüğüne yapılacak başvurular geçerli değildir. Buna göre uzman Yardımcısı pozisyonu için başvurular en geç 28 Mayıs 2018 tarihine kadar yapılması şarttır. Takip Memuru pozisyonu için ise en geç 21 mayıs 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. İş Bankası ilgili ilanlarına ulaşmak ve başvuru yapmak için aşağıda sizlerle paylaşacağımız bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://goo.gl/9uH4r4

 

Bir önceki yazımız olan Kahve Dünyası İş Başvuruları 2018 başlıklı makalemizde kahve dünyası iş başvuruları 2018, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

3 × two =