İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
İNG Bank İşçi Alımı ve Başvuruları 2018
Yazar: - 31 Mart 2018
476
0

Türkiye de yabancı sermaye bankalarından birisi olan İNG Bank bünyesinde çalışmak üzere yapacağını duyurdu.Ülkemizde pazara tutunma stratejisi izleyen İNG Bank 257 şube ile hizmetlerini sürdürmekte olup yeni müşteri hacmi kazanabilmek için farklı alanlarda kampanyalar gerçekleştirmektedir.Büyüme oranını artırdığı gibi açık olan pozisyonların doldurulması için banka memuru alımı gerçekleştirmektedir. İlgili banka memuru alımı ilanları ING Bank tarafından hazırlanmakta ve kamuoyuna kariyer siteleri üzerinden duyurulmaktadır. Yeni ilanlara bakıldığında çok sayıda banka memuru aımı yapıldığı görülmektedir.

 

ING Bank iş ilanları için banka memuru alımı yapıyor. Peki aranacak şartlar nedir? Buna göre adayların pozisyonlar için asgari düzeyde diplomaya sahip olmak, bilgisayar kullanmayı biliyor olmak, genç ve dinamik olmak, iletişim becerileri güçlü olmak, diksiyonu düzgün olmak, kılık kıyafetine özen gösterir ve bakımlı olmak şartları aranmaktadır. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir?

ALINACAK POZİSYONLAR NEDİR? NASIL BAŞVURULUR?

ING Bank açık olan pozisyonlar için banka memuru alımı yapıyor. Peki alınacak pozisyonlar nedir ve nasıl başvuru yapılır? Buna göre alınacak pozisyonlar veri merkezi ve sistem operatörü, ağ ve güvenlik kıdemli sistem yöneticisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, genel müdürlük stajyeri, süreç mükemmelliği kıdemli danışman, gişe yetkilisi, şubelere stajyer, java yazılım geliştirme uzmanı, kobi, ticari ve kurumsal bankacılık iş analisti pozisyonlarına banka memuru alımı yapılmakta olup alım ilanına adayların başvurularını yapabilmek için  tıklayınız. Yorum yaparak da başvurabileceğinizi unutmayınız.

 

 

Diğer güncel iş ilanları için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Tapu ve Kadastro İşçi Alımı Başvuruları 2018 başlıklı makalemizde tapu ve kadastro iş başvurusu 2018, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

1 + twenty =