İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
ing bank iş başvurusu 2015
Yazar: - 06 Ekim 2015
3.810
1

Bankacılık sektöründe, dünyanın en büyük finans kuruluşlarından ING Grubu kaliteli ve güven veren bir hizmet sunmayı ilke edinmiştir. İnsan kaynakları politikası doğrultusunda sürekli eğitim ile çalışanlarına kendilerini daha çok geliştirebilme imkânı sunan kuruluş yüksek kalitede hizmet sunarak sektörde lider olmak amacıyla çeşitli eğitim programları düzenleyerek nitelikli işgücü elde etmeyi amaçlıyor. Deneyimli-deneyimsiz adaylar, staj yapma zorunluluğu olanlar için kurum bünyesinde çeşitli kariyer fırsatları mevcuttur.

İş hayatına yeni atılan gerekli olduğunda genel müdürlük tarafından Müfettiş Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı, Sekreter ve Destek Elemanı gibi görevler için alınır. Müfettiş Yardımcısı pozisyonları için adayların üniversitelerin dört yıllık ve bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olmaları, ileri düzeyde İngilizce bilmeleri ve Teftiş Kurulu’nda kariyer yapmayı amaç edinmeleri gerekiyor. Yetkili Yardımcısı pozisyonu için işe alımlarda adayın en az lisans mezunu, Sekreter alımlarında en az ön lisans mezunu, Destek personeli alımlarında ise en az lise mezunu olması şartlar arasında.

Açık pozisyonlar hakkında bilgi edinmek için ve başvuru için lütfen tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan E-bebek 2015 iş başvurusu başlıklı makalemizde 2015 e bebek iş ilanları, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. ÖKKEŞ dedi ki:

    İŞ ARIYORUM

BİR YORUM YAZ

three × five =