İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
İL Tarım ve Orman Müdürlüğü Personel Alımı
Yazar: - 20 Haziran 2019
329
0

Birçok ilin İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre birbirinden farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağı duyuruldu. Başvuru yapacak olan adayların 24 Haziran 2019 tarihine kadar bulundukları illerin İŞKUR şubelerine giderek başvuru yapmaları gerekmektedir.

İl Tarım ve Orman Müdürlükleri, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre tarım işçisi, otobüs şoförü, muhasebe meslek elemanı, bilgisayar programcılığı teknikeri ve süt ve ürünleri teknikeri kadrolarında görevlendirmek üzere 5 personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar iş ilan numaralarıyla beraber son başvuru tarihi olan 24 Haziran 2019 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğü otobüs şoförü alımında en az lise mezunu olmak, bilgisayar programcılığı teknikeri ve muhasebe meslek elemanı alımında önlisans mezunu olmak şartı aranmaktadır. Ayrıca adayların en 18-35 yaş aralığında olması ve Rize il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. Otobüs şoförü alımı için E sınıfı sürücü belgesi gerekmektedir. İş ilan numaraları sırasıyla 00005023382, 00005023613 ve 00005023594 olarak belirtilmiştir.

Edirne İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarım işçisi alımında adayların önlisans mezunu olması en az 18 yaşında olması, Edirne il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması ve EKPSS puanına sahip olması gerekmektedir. Başvuru için iş ilan numarası 00005021613 olarak belirtilmiştir.

Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü süt ve ürünleri teknikeri alımında adayların süt ve ürünleri teknolojisi bölümü önlisans mezunu olması, 18-35 yaş aralığında olması, EKPSS’ye girmiş olması ve Muğla il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00005026413 olarak belirtilmiştir.

İl Tarım ve Orman Müdürlükleri tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarına sadece kişisel durumu “engelli”, “eski hükümlü” veya “terörle mücadelede yaralanan” adaylar başvurabilir.

Bir önceki yazımız olan Deniz Kuvvetleri Sözleşmeli Er Alımı 2019 başlıklı makalemizde deniz kuvvetleri komutanlığı, deniz kuvvetleri ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

2 × three =