GS Store Personel Alımı

Sarı – kırmızı renkleriyle dünyanın her yerine aslan gibi kükremiş ve tarihe adını altın harflerle yazdırmış olan Galatasaray spor kulübünün orjinal ürünlerini satan GS Store personel alımı yapmaktadır. Böylece tam fanatik Galatasaray delisi olup iş arayanlara GS Store’da hem çalışma fırsatı hem de çalışmanın vereceği gururu sunmaktadır. Hemen GS Store iş başvurusu yaparak en yakın zamanda işe başlayın!

Bugün milyonlarca taraftarının olması bir tesadüf olamaz. Başarılarıyla, aldığı ödüller ve kazandığı kupalarla Türkiye’nin gururu olan Galatasaray bugün bu çılgın taraftarı kolay kazanmamıştır. Takımına gelir katkısında bulunmak, taraftarlara orjinal ürünlerle hizmet sunma ve pek çok insana aynı zamanda iş sunmak amacıyla kurulan GS Store elemana ihtiyaç duymaktadır.  Sizler için insan kaynaklarıyla görüştük ve GS Store iş başvurusu konusunda detaylı bilgi aldık.

Eğer siz de GS Store’da çalışmak istiyorsanız en doğru ve en kolay yol GS Store insan kaynaklarıyla görüşmektir. Ayrıca GS Store’un bir başka mükemmel alternatif seçeneği de var! GS Store Bayilik. Hem kendi işinizin sahibi olmak, hem de takımınıza destek olmak ister misiniz? İşte bu fırsat tam size göre.

GS Store Bayilik Başvuru Formu

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak açılan sayfadaki formu eksiksiz bir şekilde doldurun. Burda doldurduğunuz bilgiler gerekli yetkililere ulaşacaktır ve size geri dönüş yapılacaktır. Ancak detaylı bilgilendirme için veya iş başvurusu için insan kaynaklarıyla görüşmeniz en doğal yoldur. Aşağıdaki numarayı arayarak GS Store insan kaynaklarıyla görüşebilirsiniz.

GS Store İnsan Kaynakları Tel: 0 212 305 19 04

Bir önceki yazımız olan Kariyer.net İş Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

Yorumları Görüntüle

 • Bir Galatasaraylı olarak GS Store de çalışmaktan onur duyarım.Lise mezunuyum Avrupa yakasının her kesiminde çalışırım.Uyum sağlayacağımdan emin olabilirsiniz.Çünkü Galatasaray camiasına hizmet etmek için elimden gelenin en iyisini yaparaım

 • Galatasaraylı olarak anadolu yakasinin her tarafinda galatasaraya hizmet vermekten onur duyarım...

  # Herkez rütbesini bilicek #

 • 2011 yılında hazır askerken kasten silahla vurulma sonucu sol bacağımı dizimden bir karış aşağıdan kaybettim ℅46 ortapedik engelim var.
  Raporumda ayakta iş göremez yazıyor ama ben uzun süre kalamasamda 4 veya 5 saat ayakta iş görebilirim işin durumuna göre, raporumu değiştirmeye çalıştım doğuştan engelli olmadığım için oran düşebilir dediler.
  Askerlikten muafım.
  2005 yılında eşen lisesine başladım 2009 yılında mezun oldum okuduğum lise düz lise TÜRKÇE-MATEMATİK( TM) bölümünü bitirdim.
  Üniversite hayatım olmadı hedeflerimde uzman çavuş olmak vardı o yüzden üniversite düşünmedim.
  Bilgisayar kullanmayı biliyorum ama profesyonel değilim programları pek bilmiyorum ama bu öğrenemeyeciğim anlamına gelmiyor.
  Lise hayatımın yaz tatillerinde pazarlama işlerinde çalıştım.
  2011 yılında ölüdenizde ALİZE otelde komilik yaptım.
  Otellerde havlu katlama,tabak,bıcak,çatal silme,masaları temizleme,örtülerini yerleştirme,belli süre servis işleri,bekçilik,işlerini yaparım.
  2015 yılında carfuarsada kasiyerlik yaptım.
  Büyük market işlerinde ise kasiyerlik yaparım ama kasiyerlikte profesyonel değilim deneyimim olduğu için hemen öğrenirim, reyonda,şarküteride çalışırım.
  Diğer iş sektörlerinde ise çalışırım benim yapamacağım hiç bir iş yoktur görmem yeterli.
  Ben fanatik bir Galatasaray taraftarıyım gstore mağazasında çalışmak istiyorum hem bende iş sahibi olurum hemde Galatasaray ima hizmet etmekten gurur duyarım.

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

2 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

1 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

1 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

1 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

1 sene önce

This website uses cookies.