Garanti Bankası Stajyer Alımı 2014

Eğer hâlâ öğrenciyseniz veya üniversiteyi bitirip kendinize yeni bir iş arıyorsanız Garanti bankasının staj programları tam size göre! Bankacılığa dair hiç bir bilginiz yoksa bile, sizi sıfırdan sektöre uygun şekilde yetiştirip sizi hem meslek sahibi hem de iş sahibi eden Garanti bankasında stajyerlik yapmak ister misiniz? Sizler için 2014 garanti bankası stajyer alımları hakkında bilgiler topladık ve bu bilgileri sizlerle paylaşacağız. 3 farklı bölgede 3 farklı program ile staj imkanı sunan Garanti Bankası, kariyerinize tamamiyle yön veriyor! Genel Müdürlük birimlerinde, Bölge Müdürlüklerinde ve şubelerde staj imkanı sunan banka’da yerinizi almak istiyorsanız aşağıdaki yolu takip edin veya sayfanın aşağısında bulunan yorum bölümünden kendinizi tanıtabilirsiniz.

Garanti bankası 3 farklı program ile stajyer eğitimi vermektedir.

Genç Garanti’li Staj Programı: İhtiyaç halinde talep edilen en üst seviye stajyerlik eğitimidir. Genel Müdürlüklerde 6 ile 10 hafta arasında bir eğitim verilir. Eğitimin sonunda yine ihtiyaç halinde öğrenciler bulundukları yerde çalışmaya devam edebilirler.

Garanti’li Deneyim Staj Programı: Satış ve pazarlama konusunda kendini daha yatkın olduğunu hisseden kişiler, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya ve Gaziantep’teki Bölge Müdürlüklerinde 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 6-10 haftalık bir eğitim programı kapsamına dahil olurlar.

Temel Bankacılık Staj Programı: Bankacılık sektörünü daha yakından tanımak isteyen, şubelerde kısa bir vakit geçirmek isteyen kişiler 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 1 ay şube eğitimi alırlar ve böylece şube tecrübesi edinme fırsatına sahip olurlar.

Eğer siz de garanti bankası ile çalışmak, stajınızı bu bankada yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak iş ilanlarından birine başvurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Shell Personel Alımı 2014 başlıklı makalemizde Shell İş Başvuru Formu 2014, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

Yorumları Görüntüle

  • sayın garanti bankasının sorumlu yetkililerin duyarlılıgına ben bu dilekcemi ADANA SEYHAN sakirpaşa cd ucak mh sinde benim boş dukanım var garanti bankamatik atm sini dükanıma kıraya vermek isterim cünkü mh mizde garanti bankamatigi bulunmamaktadır mh leli halkının bankamatigin atm hizmetinizi mh lemizde bulunmasını gerksinim duyorum garanti bankasının mh arasındaki mesafe 1 ile 2km mesafe var mh mizindeki halkında garanti bankanızın atmhizmeti gereksinimi bulunmaktadır bukonu hakında yetkililerden gerkeni yapılmasını istemekteyiz bu konu hakında cevabınızı beklenmekteyiz tl05435915195 bilgi verebilisiniz iyi calışma dilegiylen saygılar

  • sayın garanti bankasının sorumlu yetkililerin duyarlılıgına ben bu dilekcemi ADANA SEYHAN sakirpaşa cd ucak mh sinde benim boş dukanım var garanti bankamatik atm sini dükanıma kıraya vermek isterim cünkü mh mizde garanti bankamatigi bulunmamaktadır mh leli halkının bankamatigin atm hizmetinizi mh lemizde bulunmasını gerksinim duyorum garanti bankasının mh arasındaki mesafe 2 ile 3km mesafe var mh mizindeki halkında garanti bankanızın atmhizmeti gereksinimi bulunmaktadır bukonu hakında yetkililerden gerkeni yapılmasını istemekteyiz bu konu hakında cevabınızı beklenmekteyiz bilgi verebilisiniz iyi calışma dilegiylen saygılar

  • Merhaba ben İnönü Üniversitesi İİBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 3.sınıf öğrencisiyim. 18-31 Ağustos 2014 tarihleri arasında Antalya'daki şubenizde staj yapmak istiyorum.
    Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • Merhaba, Ticaret Meslek lises'inde Büro yönetimi okuyorum.Bankanıza stajer ögrenci olarak çalışmak istiyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?Antalya'da ikamet ediyorum.

  • IĞDIR Ticaret Meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim.staj yapmam gerekiyor.yardımcı olursanız sevinirim.tşk

  • Muğla Üniversitesi kamu yönetimi bölümü mezunuyum.. Staj yapmak istiyorum. Teşekkürler

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

1 sene önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

2 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

2 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

2 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

2 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

2 sene önce

This website uses cookies.