Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı


Her geçen gün artan güvenlik görevlisi ihtiyacı kendini bankalarda da göstermeye başladı. Güvenlik personeli olmanın sayesinde ülkemizde bir çok işsiz insan iş sahibi oldu ve ülkemizde de güvenlik sektörü önem kazanmaya başladı. Sizleri bir çok güvenlik görevlisi alımlarından haberdar edeceğiz ancak bugün sizleri Garanti Bankası güvenlik görevlisi alımı hakkında bilgilendirmeye ve size yeni işinizi sunmaya çalışacağız.

Eğer siz de güvenlik görevlisi iseniz ve iş arıyorsanız Garanti Bankası tam size göre! Sizler için Garanti Bankası iş ilanları paylaşarak açık pozisyonlara iş başvurusu yapmanızı sağlayacağız.


Garanti Bankası Güvenlik Personeli Alımı 2014

Türkiye’nin ikinci özel bankası olma özelliğini taşıyan Garanti Bankası, ” Garantili Kariyer ” başlığı altında kendileriyle birlikte çalışacak yeni yol arkadaşlarını arıyor. İsterseniz henüz öğrenci olun, isterseniz bu sektöre yeni başlayan birisi ya da deneyimli birisi olun. Herkes’in Garanti’de yeri var, önemli olan doğru pozisyon, doğru iş başvurusu.

12 milyondan fazla müşterisi ve 20 bini aşkın çalışanıyla Türkiye’nin öncü bankalarından olan Garanti Bankasında siz de yerinizi almak istiyorsanız yapmanız gereken Garanti Bankasının iş ilanlarını takip ederek ve Garanti Bankası iş başvurusu yaparak hemen işe başlayabilirsiniz!

Güvenlik görevlisi olarak işe başlayabilmek için aşağıdaki şartlara uyuyor olmanız gerekmektedir;

  • T.C. vatandaşı olmak,
  • 18 yaşından büyük olmak,
  • ÖGG belgesine sahip olmak

Eğer siz de iş başvurusu gerçekleştirmek veya Garanti Bankası iş ilanlarını görmek istiyorsanız burayı tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Özel Güvenlik Görevlisi Nasıl Olunur ve Maaşları Ne Kadar? başlıklı makalemizde Güvenlik Kursuna Kayıt Olunurken İstenen Belgeler, Özel Güvenlik Personeli İş İlanları ve Özel Güvenlik Personeli Maaşları Ne Kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. murat katma 25 Ekim 2014
  2. mahmut 4 Kasım 2014
  3. bahri arslan 12 Kasım 2014
  4. ali uyanık 16 Kasım 2014
  5. Güner 15 Mart 2016
  6. Mesut EMİRHAN 22 Ekim 2016
  7. fahreddin inan 3 Şubat 2017

Cevap Bırakın