Fotoğraflı Özgeçmiş (CV) Örnekleri 2014

Siz değerli ziyaretçilerimizle daha önce fotoğraflı / fotoğrafsız 2014 özgeçmiş örnekleri paylaşmıştık. Sizlerden gelen yoğun istek üzerine bu sayfamızda sizlerle sadece 2014 yılında hazırlanmış olan fotoğraflı özgeçmiş örnekleri paylaşacağız. Daha önce bir çok yazımızda sizlere iş başvurusunda CV’nin önemini anlatmıştık ve bu yazıda da biraz üzerinde durmamızda fayda var.

Özgeçmiş formları, günümüz şartlarıyla iş başvurularında ciddi anlamda önem taşımaktadır. İş veren kurumların kendileriyle çalışmak isteyenleri daha iyi daha detaylı ve daha yakından tanıması için sizlerin etkili bir CV hazırlamanız, bu konudaki en büyük sorumluluğunuzdur. Ancak tek başınıza bir özgeçmiş formu hazırlamanız sizi zorlayabilir. Bu nedenle biz, sizler için 2014 yılında hazırlanmış en iyi fotoğraflı cv örneklerini paylaşıp sizlerin yükünü hafifleteceğiz. Yapmanız gereken tek şey, sizlerle paylaştığımı CV örneklerini bilgisayarınıza indirip, düzenleyip çıktısını almak veya e-mail yoluyla iş veren kuruma iletmek.

Fotoğraflı CV Örnekleri
1

indir

1

indir

1

indir

1

indir

1

indir

1

indir

1

indir

1

indir

Dilediğiniz cv örneğinin altında bulunan “indir” bağlantısına tıklayıp bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. Bu özgeçmiş formlarını açmak ve düzenlemek için bilgisayarınızda ” Microsoft Office Word ” programının kurulu olması gerekmektedir.

Cevap Bırakın