Finansbank İş İlanları ve Başvuru Formu


Finansbank, tarihi ve büyüyüş hikayesi ile diğer bankalardan çok daha farklı bir bankadır. Daha çok yatırım bankası olarak bilinen Finansbank, gün geçtikçe daha fazla büyüyüş göstermekte olup müşteri potansiyelini arttırmaktadır. Siz de Finansbank’ın özel çalışanı olmak ister misiniz? O halde hemen Finansbank insan kaynakları sayfasında bulunan ve sizlerle aşağıda paylaşacağımız Finansbank açık pozisyonlara hemen iş başvurusu gerçekleştirin.

Kuruluşu 1987 yılına dayanan Finansbank, Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur. Kuruluştan 1995 yılına kadar sadece 4 şube ile faaliyet göstermiş ve ayakta durmayı başarmıştır. 1995’den sonra müşterilerine verdiği güven ve memnuniyet neticesinde ayrıca çeşitli olayların sebebiyle de 2013 yılında Türkiye genelinde toplam 600’den fazla şube ve 10 binden fazla çalışanıyla müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. 2006 yılında Yunanistan’ın en büyük bankasıyla ortaklık içerisine giren Finansbank daha farklı bir ilerleyişe sebep olmuştur. Günümüzde tek amacı hızlı ve başarılı finansman desteği vermek olan Finansbank’ın Türkiye genelinde 2.500’den fazla ATM’si bulunmaktadır.

Finansbank İş İlanları ve Başvuru Formu


Finansbank İnsan Kaynakları

Finansbank insan kaynakları, kendileriyle çalışmak isteyen yeni kişilere yardımcı olmak amacıyla özel sayfalar hazırlamış ve insanlara çeşitli bilgiler vermektedir. Bu bilgilerin başlıkları ise şöyledir;

1 ) İnsan Kaynakları Politikası
– İşe Alım ve Kariyer Yönetimi
– Gelir Yönetimi
– Performans Yönetimi
– Eğitim ve Gelişim Olanakları
– Kurumiçi İletişim

2 ) Ailemize Katılın
– Deneyimliler
– Yeni Mezun ve Öğrenciler
– İş İlanları ve Başvuru
– Sıkça Sorulanlar

İnsanları bilgilendirmek amacıyla hemen hemen her türlü bilgi mevcut aynı zamanda sıkça sorulan sorular sayfasında da insanların en çok sorduğu sorulara da yanıt bulabilirsiniz. Çalışanlarına en iyi çalışma ortamını ve çalışma şartlarını sunmaya çalışan Finansbank, çalışanlarıne bir o kadarda değer vermektedir. Aynı zamanda Finansbank’da staj yapmak isteyen öğrenciler için çeşitli imkanlar bulunmaktadır. Finansbank stajyer alımı için detaylı bilgileri insan kaynakları ile görüşerek edinebilirsiniz.

Finansbank İş İlanları ve Başvuru Formu

Finansbank iş ilanlarını görmek veya Finansbank genel iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk Katılım Bankası Personel Alımı 2014 başlıklı makalemizde Albaraka Bankası İş İlanları 2014, Albaraka Türk İş Başvurusu 2014 ve Albaraka Türk Katılım Bankası Açık Pozisyonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. erkan kaya 31 Mayıs 2014
  2. halis kılınç 8 Aralık 2014

Cevap Bırakın