İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Evden Çorap Etiketleyerek Para Kazan
Yazar: - 21 Eylül 2022
14
0

Ev işleri dışında geri kalan vaktini para kazanarak değerlendirmek isteyen bir ev hanımıysanız ya da ek iş yaparak hanenize katkıda bulunmak isteyen öğrenci, öğretmen, emekli, devlet memuruysanız eğer, detaylı yöntemler ile para kazanma serüveninize başlayabilirsiniz. Para kazandıracak evde iş modellerinden biri olan ve yalın bir şekilde hiç bir masraf yapmadan evden çalışarak para kazanmanızı gerçekleştiren evde çorap etiketleme işinden bahsedeceğim sizlere. Bu işin detaylarını paylaşacağım, kısa sürede yalın bir şekilde öğrenerek anında başlayabilirsiniz.

Evden çorap etiketleme işinin nasıl yapılacağını öğrendikten sonra hangi kurumlara başvuracağınız ile alakalı verileri edinerek kısa sürede işe giriş yapabilirsiniz. Bu proseste rastgele bir uzmanlığınız olması beklenmez. Hem de geliri de beklentilerin üzerinde bulunduğu amacıyla evinize ciddi anlamda ekonomik katkı sağlayabilmeniz olası olacaktır.

Bu Yazıda Neler Bulacaksınız? Göster
Evde Çorap Etiketleme İşi Nasıl Yapılır?
Evde çorap etiketleme işi asli olarak çorap yapımcısı firmaların mamüllerini paketlemeniz ve etiketleme proseslerini gerçekleştirmeniz manasına gelmektedir. Bu ek işte yapılması gereken işlemleri gerçekleştirdiğiniz kadar ödeme alır ve firmalara derli toplu olarak çalışabilirsiniz. Bir atölyeye sahip olmanız durumunda ise normal bir iş durumuna getirebilir ve kazancınızı olağanüstü seviyelerde arttırabilirsiniz.

Firmanın çorapları tespit edilen miktara göre tarafınıza paketler ve etiketler ile eş güdümlü iletilir.
Çorapları derli toplu bir şekilde paketleyerek ve türüne ideal olarak etiketleyerek hazırlarsınız.
Tüm çoraplar hazır olduktan sonra talep edilen adrese geri gönderim sağlarsınız.

Bu üç yalın proses neticesinde ödemeniz yapılır ve yeni mamüller tarafınıza iletilir. Bazı firmalarda bu adımlar farklılık gösterebilse de genel çerçevede hepsine aynı işi yapmanız yeterli olacaktır. Yine de bu alanda çalışan şahıslar ile iletişime geçmeniz ve birtakım verileri talep etmeniz işinize yarayabilir.

Evde Çorap Etiketleme İşi Veren Firmalar
Bugün evde çorap etiketleme işini yapabileceğiniz çoğu firma bulunmaktadır. Eğer direkt olarak bu işe eleman arayan firmalardan haberdar olmuşsanız, kendileri ile iletişime geçerek mühim detayları görüşebilirsiniz. Ülkemizdeki çorap firmalarının büyük çoğunluğunun da bildirdiğimiz iş modeli ile çalıştığını söyleyebiliriz. Dolayısıyla evde çalışarak para kazanabileceğiniz bu kazanç kapısını kesinlikle değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Pazarda Çorap Etiketleme ve Satışı
Eğer elinize ulaşan toplu çorap mamülleri bulunuyorsa ve bunları ilçe pazarları gibi noktalarda satmayı planlıyorsanız, alakalı esnaflardan paket ve etiket alabilir, bütün prosesleri kendiniz gerçekleştirerek satış yapabilirsiniz. Ancak bunun amacıyla zabıta gibi kurumlardan izin almanız gerekeceğini unutmamanız gerekiyor. Hem de yukarıda belirtmiş bulunduğumuz çorap etiketleme işine göre kazancının da daha çok bulunduğunu söyleyebiliriz.

Evde Çorap Etiketleme İşi ile Kaç Para Kazanılır?
Evde çorap etiketleme işinin bir ek iş bulunduğunu ve size katkı sağlayabileceğini içeriğimizin başında belirtmiştik. Dolayısıyla en azından ilk proseslerde çok çok kazanç beklentinizin olmaması gerekiyor. Ancak etiketlediğiniz çorap başına ödeme aldığınız amacıyla çok vaktiniz bulunuyorsa ve normalin üzerinde ürün çıkarabiliyorsanız kazancınız da artış gösterecektir.

Günlük istenilen çorap sayısına ulaşan şahıslar ortalama 100 TL ile 200 TL arasında kazanç elde ederler.
Çalışanın ve gönderilen çorap miktarının yükselmesi durumunda günlük kazanç 500 TL’ye kadar yükselebilmektedir.
Tüm bunların yanısıra çorap firmalarının sizlere günlük en az bir rakam vereceğini ve amaçlari tamamlamanız gerekeceğini de belirtelim. Bunun üzerindeki amaçlar amacıyla ise firmadan daha çok çorap talep etmeniz yeterli olacaktır. Daha ardından natural olarak kazancınız da artış gösterecektir. Ancak evden oluşturulan ek işlerden bulunduğu amacıyla sigorta gibi proseslerin size uygulanmayacağını unutmayın.

İçeriğimizde bütün detaylarıyla evde çorap etiketleme işi nedir ve nasıl yapılır sorularını yanıtlandırmaya çalıştık. Eğer sizler de gelir oranlarını beğendiyseniz ve bu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız anında Google gibi platformlar üzerinden “Çorap Tekstil” firmalarına göz atabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Çorap Etiketleme İşi Başvuru Nasıl Yapılır?
Sizlerde bugünkü Türkiye’sinde ekonomik anlamda rahat etmek istiyorsanız, eviniz içerisinde çorap etiketleme işi yaparak yalın yoldan para kazanabilirsiniz. Bunun amacıyla yapmanız gereken tek şey, alçakta yer alan şartlara göre müracaat yapmanız. Başvurunuz alakalı firmalara ulaştıktan sonra, firma yetkilileri en kısa sürede çorap etiketleme işi amacıyla sizinle iletişime geçeceklerdir. Aşağıda ki formata ideal bir şekilde müracaat yapmak, müracaat sürecinizi hızlandıracaktır.

Örnek müracaat formu
İsim soyisim:
Şehir/Semt:
Yaş:
Daha evvelce evde bu tür etiketleme ve paketleme işleri yaptınız mı:
Günde kaç adet etiketleme ve paketleme işi yapabilirsiniz:
İşleri kaç şahıs ile yapacaksınız:
Ödemenizi haftalık mı aylık mı istiyorsunuz:
Ödemenizi nasıl istiyorsunuz (Elden-Banka-PTT):

Bir önceki yazımız olan Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar başlıklı makalemizde Evde Boncuk Dizimi, İş Bulma ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

15 + 14 =