İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Evde Ihlamur Paketleyerek 1400TL Kazanma İmkanı
Yazar: - 19 Ocak 2018
1.028
4

Evet bayanlar baylar yanlış duymadınız kendi evinizde işe gitme derdi olmadan ayda 1400tl ve daha üstü para kazanmak mümkün.Günümüzde insanlar çalıştığı yerden aldıkları ücretle geçinemeyip ek iş yapmaktalar bunun da en güzeli kendi evinde yapmak olduğunu düşünmekteyiz.Paketleme başına 1tl ücret ile ayda 1400TL ücret rahatlıkla kazanabilirsiniz.. Bu işi özellikle de bayanlar tercih etmekte ve evlerinde rahatlıkla ıhlamurları paketleyebilmekteler. Evinizde paketleme yapabilmek için sadece bir firma ile anlaşmanız yeterli olacaktır. Son yıllarda ıhlamur paketleme işi gibi çeşitli paketleme işleri için firmalar evlere iş dağıtmaktadır ve bu gibi işleri evinden yapabilecek olan bireylere özel olarak ek işleri vermekteler.

Evde ıhlamur Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu işi yapabilmek için bir işveren ile yapacağınız anlaşmanız oldukça önem arz ediyor. İşverenlere kolaylıkla ulaşmak için de çeşitli web siteleri kullanabilirsiniz veya onların ilan verdikleri gazetelerden de ulaşabilirsiniz. İlk olarak işvereniniz ile anlaştıktan sonra size paketlemeniz için paketleri ile beraber bir miktar ıhlamur vereceklerdir. Sizde bu ıhlamurları belli gramlar olarak paketlemesini yaparsınız. Genellikle paketleme yapılırken tartı kullanılmaktadır. Ihlamurları paketlerken dikkat etmeniz gereken en önemli püf nokta ıhlamurları paketin dışına taşırmamanızdır. Eğer bu şekilde olursa her paketlemede belli bir miktar yere döküleceği için gün sonunda yoğun miktarda kayıp yaşarsınız. Ihlamurlar size verilirken tartılarak verilmektedir. Yine siz paketlemenizi yaptıktan sonra da tartılarak kontrol edilmektedir. Anlaşmalı olduğunuz firma ıhlamurları evinize kargo ile göndermektedir. Eğer yakınsanız firmaya giderek de alabilirsiniz. Yine ıhlamur paketleme işini ister bir kişi ister iki kişi isterseniz ailecek isterseniz de sadece arkadaşlarınızla yapabilirsiniz. Sadece arkadaşlarınızla yapabilmeniz için de yine arkadaş sayınızı da belirtmelisiniz.

Ihlamur Paketleme İşinin Kazancı Nedir?

Yine evde paketleme işinde de aynı şekilde paketlemeyi evinizden yaparsınız. İsterseniz kendi kendinize mola verebilir isterseniz bir gün yoğun çalışarak diğer gün az çalışabilirsiniz. Yine paketleme olarak belli bir miktar vardır. Örneğin haftada 20 kg paketleme yaparsanız belli bir ücret alırsınız. 50kg paketleme yaparsanız yine ücretiniz artacaktır. Yani kazanacağınız miktarı da siz belirliyorsunuz bu yüzden büyük oranda oynama olacaktır. Büyük oranda oynamaların olmaması için her gün sabit saat çalışmalı sabit oranda paketleme yapmalısınız.

Evde Ihlamur Paketleme İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşırım?

Gazetelerin güncel iş ilanları sayfalarından yada ıhlamur satışı yapan firmaların web sitelerinden telefon bilgileri ile ulaşarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Şimdiden herkese kolay gelsin iyi çalışmalar diliyoruz 🙂

 

Diğer güncel iş ilanları için tıklayınız.Aklınıza takılan soruları yorum olarak sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 4 Yorum Var)
 1. Senanur caner dedi ki:

  Evde iş imkanı ile ilgili dönüş yapabilirmisiniz?

 2. Merve dedi ki:

  Istanbul küçükcemece ikitelli de oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim 🙂

 3. selma dedi ki:

  izmir yeşilyut oturuyorum.size yardım edebilirim

 4. Şenol ergene dedi ki:

  Evde ıhlamur paketleme işi yapabilirim Kozyatağı 19 mayis mah İnönü Cad

BİR YORUM YAZ

ten − 7 =