Eti Şirketler Grubu 1961 yılında kurulmuştur. 1962 yılında Eskişehir’de ilk üretimine başlamıştır.

1967 Yılında Türk mühendislerinin desteği ile birlikte ilk otomatik bisküvi üretim tesisi faaliyete geçirilmiştir.

2003 yılına kadar bisküvi , kraker ve kek alanında faaliyet gösteren Eti Şirketler Grubu , çikolata fabrikasının kurulması ile birlikte bu alanda da üretime başlamıştır.

Eti Şirketler Grubu 400.000 metrekarelik alanda 5 üretim tesisine sahiptir. 130 yurtiçi dağıtım distribütörlüğü ve 4000 den fazla çalışanı ile Eti , geleceğe sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Eti İş Başvuru Formu

Eti fabrikalarının bulunduğu Eskişehir bölgesine en büyük personel alımlarını gerçekleştirmektedir. Bunu sırasıyla istanbul , izmir , ankara ve konya izlemektedir.

Sürekli güncellenen iş ilanları ile birlikte Eti Şirketler Grubu tüm anadolu bölgelerinden iş başvurularını kabul edebilmektedir.

Genel olarak teknisyen , tekniker , mühendis , muhasebe memuru, denetçi ve sağlık memurları alımların yapıldığı kadrolar arasında.

Teknik bölümlere yapılacak alımların çoğunluğu Eskişehir bölgesini kapsamaktadır. Bunun haricinde analist ve yönetici gibi kadrolara alımlar İstanbul merkezli yapılmaktadır.

Eti Şirketler Grubunda çalışmak isteyen adaylar , buraya tıklayarak açık pozisyonları görebilir ve başvurularda bulunabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Sağlık Bakanlığı Personel Alımı 2015 başlıklı makalemizde 2015 , ve hakkında bilgiler verilmektedir.

ibrahim AKPINAR

Yorumları Görüntüle

  • istanbul pendik: yaşim 26 lise mezunuyum 23.03.2011 tarihinde E+D sınıfı ehliyetini aldım İETT şöförlügü yapmak istiyorum saygılarımla

  • merhaba ben 43 yaşındayım ankara ayrancı ticaret lisesi mezunuyum. çocuklarım büyüdü ünv.çağına geldiler ve ben artık çalışmak istiyorum.şu ana kadar dersanede halkla ilişkiler ve çeşitli kurumlarda insan kaynakları departmanlarında çalıştım..sincanda ikamet etmekteyim.çalışmak istiyorum

  • Ben İzmirin Tire ilçesinden iş başvurusu için arıyorum.Karşıyaka Anadolu Kız meslek lisesi mezunuyum.Saygılarımla.

yakın zamanda Gönderilenler

Evde Boncuk Dizimi İşi Veren Firmalar

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz uygulamak ister misiniz? Evde bocuk dizimi işini de buna benzetebiliriz. Zevkli bir…

5 ay önce

B Sınıfı Ehliyetle 50 Memur Alımı ve İş Başvuru Formu

Kamu Kurumu yönünden uygulanan bildirimde alıncak 50 personelin Genel İdare Hizmetleri katagorisinde kurum yapısında görevlendirileceği…

1 sene önce

Tekfen İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Türkiye’nin inşaat pazarında mühim bir konuma sahip olan Tekfen İnşaat sene ortamında iş ilanı yayınlıyor.…

1 sene önce

İstanbul Üniversitesi 542 Sağlık Personeli Alımı 2020

İstanbul Üniversitesi 542 personelin 455 Hemşire, 25 Diğer Sıhhat Personeli, 10 Biyolog, 25 Sıhhat Teknikeri,…

1 sene önce

Zabıta Memuru Alımı 2020

 Başvuru şartları ve müracaat dönemleri ekteki dosyalarda bulabilir ve müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erzurum Şenkaya Belediyesi KPSSP3…

1 sene önce

2500 Bayan Polis Alımı 2020

Önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımı yapılması plan edilen 2500 kadın polis alımı muhtemel…

1 sene önce

This website uses cookies.