İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Eti İş İlanları 2015
Yazar: - 17 Ocak 2015
4.636
6

Eti Şirketler Grubu 1961 yılında kurulmuştur. 1962 yılında Eskişehir’de ilk üretimine başlamıştır.

1967 Yılında Türk mühendislerinin desteği ile birlikte ilk otomatik bisküvi üretim tesisi faaliyete geçirilmiştir.

2003 yılına kadar bisküvi , kraker ve kek alanında faaliyet gösteren Eti Şirketler Grubu , çikolata fabrikasının kurulması ile birlikte bu alanda da üretime başlamıştır.

Eti Şirketler Grubu 400.000 metrekarelik alanda 5 üretim tesisine sahiptir. 130 yurtiçi dağıtım distribütörlüğü ve 4000 den fazla çalışanı ile Eti , geleceğe sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Eti İş Başvuru Formu

Eti fabrikalarının bulunduğu Eskişehir bölgesine en büyük personel alımlarını gerçekleştirmektedir. Bunu sırasıyla istanbul , izmir , ankara ve konya izlemektedir.

Sürekli güncellenen iş ilanları ile birlikte Eti Şirketler Grubu tüm anadolu bölgelerinden iş başvurularını kabul edebilmektedir.

Genel olarak teknisyen , tekniker , mühendis , muhasebe memuru, denetçi ve sağlık memurları alımların yapıldığı kadrolar arasında.

Teknik bölümlere yapılacak alımların çoğunluğu Eskişehir bölgesini kapsamaktadır. Bunun haricinde analist ve yönetici gibi kadrolara alımlar İstanbul merkezli yapılmaktadır.

Eti Şirketler Grubunda çalışmak isteyen adaylar , buraya tıklayarak açık pozisyonları görebilir ve başvurularda bulunabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Sağlık Bakanlığı Personel Alımı 2015 başlıklı makalemizde 2015 Sağlık Bakanlığı Personel Alımı, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 6 Yorum Var)
 1. faruk okumuş dedi ki:

  istanbul pendik: yaşim 26 lise mezunuyum 23.03.2011 tarihinde E+D sınıfı ehliyetini aldım İETT şöförlügü yapmak istiyorum saygılarımla

 2. rasıt sarı dedi ki:

  Ben ankarada ıkamet edıyorum ediyorum eti fabrikasında calışmak istiyorum

 3. yesim dedi ki:

  istanbulda yaşıyorum.işletme mezunuyum.idari olarak iş istiyorum.

 4. Aynur AKÇAY dedi ki:

  merhaba ben 43 yaşındayım ankara ayrancı ticaret lisesi mezunuyum. çocuklarım büyüdü ünv.çağına geldiler ve ben artık çalışmak istiyorum.şu ana kadar dersanede halkla ilişkiler ve çeşitli kurumlarda insan kaynakları departmanlarında çalıştım..sincanda ikamet etmekteyim.çalışmak istiyorum

 5. Ali dedi ki:

  is ariyorum bulamiyirum nutfen rica ederim beni ise alin ne is olursa yaparim

 6. Sema Güngör dedi ki:

  Ben İzmirin Tire ilçesinden iş başvurusu için arıyorum.Karşıyaka Anadolu Kız meslek lisesi mezunuyum.Saygılarımla.

BİR YORUM YAZ

2 × 2 =