E-bebek 2015 iş başvurusu


Bebek bakımı için gerekli ürünleri e-ticaret yoluyla da anne-babaların hizmetine sunan ebebek mağazalar zinciri, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde pek çok pozisyonda istihdam etmek üzere çalışma arkadaşları arıyor.

Türkiye’de bu alanda ilk olma özelliğini taşıyan şirket, yaklaşık on beş yıldır anne-babalara ve anne-baba adaylarına doğum öncesinden başlayan bebeklerin fiziksel ihtiyaçları konusunda gerekli hizmeti uygun koşullarda sağlamayı ilke edinmiştir. Hem online hem de mağazalar aracılığıyla hizmet sunan firma, internet alışverişlerinde güvenli alışveriş, aynı gün kargo teslimatı, uzman bilgisi, satış sonrası destek, ürün iade gibi birçok imkânı müşterilerine sunuyor.


Şirket ayrıca, hızlı tüketimin giderek aşırıya kaçtığı ülkemizde sosyal sorumluluk kapsamında ikinci el hizmeti, israftan kaçınma gibi ilkelerle müşterilerini doğayı korumaya teşvik ediyor. İkinci el hizmetinde bebekler büyüdükten sonra artık kullanılmayan eşyaları diğer ailelerin kullanımına sunuyorlar. Aileler internet üzerinden veya Çamlıca, Marmara Forum, Ankara mağazaları üzerinden bu hizmetten faydalanabilir.

İnsan sağlığına da vurgu yapmak amacıyla firma işe alımlarda sigara içmeyen kişilere öncelik tanıyor. Sigarayı bırakmak isteyen çalışanlarını da uzman denetimi altında sigarayı bırakmaları yönünde gerekli desteği de sağlamaktadır.

Açık pozisyonlar hakkında daha detaylı bilgi ve başvuru için linke lütfen tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Starbucks 2015 İş ilanları başlıklı makalemizde 2015 starbucks iş ilanı, starbucks barista alımı ve starbucks çalışma koşulları hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

  1. melek can 13 Ocak 2016
  2. bade kosavaya 19 Mart 2016
  3. tatiana 20 Ağustos 2016
  4. Esra 10 Ağustos 2017

Cevap Bırakın