İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
E-bebek 2015 iş başvurusu
Yazar: - 06 Ekim 2015
2.730
4

Bebek bakımı için gerekli ürünleri e-ticaret yoluyla da anne-babaların hizmetine sunan ebebek mağazalar zinciri, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde pek çok pozisyonda istihdam etmek üzere çalışma arkadaşları arıyor.

Türkiye’de bu alanda ilk olma özelliğini taşıyan şirket, yaklaşık on beş yıldır anne-babalara ve anne-baba adaylarına doğum öncesinden başlayan bebeklerin fiziksel ihtiyaçları konusunda gerekli hizmeti uygun koşullarda sağlamayı ilke edinmiştir. Hem online hem de mağazalar aracılığıyla hizmet sunan firma, internet alışverişlerinde güvenli alışveriş, aynı gün kargo teslimatı, uzman bilgisi, satış sonrası destek, ürün iade gibi birçok imkânı müşterilerine sunuyor.

Şirket ayrıca, hızlı tüketimin giderek aşırıya kaçtığı ülkemizde sosyal sorumluluk kapsamında ikinci el hizmeti, israftan kaçınma gibi ilkelerle müşterilerini doğayı korumaya teşvik ediyor. İkinci el hizmetinde bebekler büyüdükten sonra artık kullanılmayan eşyaları diğer ailelerin kullanımına sunuyorlar. Aileler internet üzerinden veya Çamlıca, Marmara Forum, Ankara mağazaları üzerinden bu hizmetten faydalanabilir.

İnsan sağlığına da vurgu yapmak amacıyla firma işe alımlarda sigara içmeyen kişilere öncelik tanıyor. Sigarayı bırakmak isteyen çalışanlarını da uzman denetimi altında sigarayı bırakmaları yönünde gerekli desteği de sağlamaktadır.

Açık pozisyonlar hakkında daha detaylı bilgi ve başvuru için linke lütfen tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Starbucks 2015 İş ilanları başlıklı makalemizde 2015 starbucks iş ilanı, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 4 Yorum Var)
 1. melek can dedi ki:

  Bende calismak istiyorum

 2. bade kosavaya dedi ki:

  Türkmen im iş arıyorum iş tecrübem var iş arıyorum

 3. tatiana dedi ki:

  iş ariyorum acün bei dizi öiynu tekstili manikeniş tercübem var moldova.

 4. Esra dedi ki:

  İş arıyorum meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum

BİR YORUM YAZ

five × 2 =