Doğa Koleji İş Başvuru Formu 2014


Doğa Koleji’nde kariyer yapma hedefiniz mi var? O halde en doğru yönlendirme için tam adresindesiniz çünkü sizler için Doğa Koleji insan kaynakları ile görüştük ve Doğa Koleji iş başvurusu hakkında sorular sorarak bilgiler edindik. Edindiğimiz bilgileri aşağıda sizlerle paylaşarak sizlere yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

1979 yılında ilk dersi vererek eğitim faaliyetine başlayan Doğa Koleji, farklı farklı dershaneleri de bünyesinde barındırarak ve başka dershanelerin de birleşimi neticesinde bugün Türkiye’nin dört bir yanında Doğa Koleji zincirini oluşturmuştur. İstanbul’da 30’dan fazla ve toplam Türkiye genelinde ise 90’dan fazla şubesiyle binlerce çocuğun eğitim ihtiyacını karşılamaktadırlar.

Doğa Koleji İş Başvuru Formu 2014

Desteği

Doğa Koleji, kendileriyle çalışan öğretmenlere ve duruma göre diğer çalışanlarını mesleki ve kişisel gelişim amacıyla yurtdışına göndermekte ve yurt dışında eğitim almalarını sağlamaktadır. Sadece 2012 ve 2013 yılında yurtdışına 70’den fazla proje için 150’den fazla öğretmen gönderildi.

Doğa Koleji İş İlanları

Türkiye genelinde onlarca şubeye sahip olan Doğa Koleji, “birlikte daha güçlüyüz” sloganıyla yeni personel alımları gerçekleştirmektedir. Özellikle kariyer hedefi olanlar için Doğa Koleji en doğru adres çünkü burası size en iyi şekilde hizmet veren, sizi bir “çalışan” olarak değil bir “ortak” gibi gören ve size tam anlamıyla her yönden sahip çıkan bir yerdir Doğa Koleji.


Ancak Doğa Koleji, kendileriyle çalışmayı hedefleyen adaylar için bazı davranış ve çalışma şartları koymaktadır. İşte Doğa Koleji’nin beklentileri;

 • Pozitif Çalışma: İşini heves ile yapıp bu hevesi büyük bir heyecan içerisinde çalışma ortamına yansıtmak. Böylece sizinle birlikte çalışacak olan kişiler de bundan olumlu yararlanacak ve herkes işini severek yapacak. Bu durumun neticesinde Doğa Koleji’nin çalışmaları doğru ilerleyecek ve buna paralel olarak bu iyi çalışmalar şirket tarafından da size iyi sonuçlar olarak geri döner.
 • Güven Duygusu: İnsanlara güven duygusunu kazandırmanız neticesinde çalışma verimi daha fazla artacak.İnsanlar yaptığı işten tereddüt etmeyecek ve daha kaliteli bir iş hayatınız olur. Güven duygusunu sadece iş hayatında değil, günlük yaşamda da sizin için önemlidir.
 • Sahiplenme: Öğrenci ve velileri bir aile bireyi gibi sahiplenmek ve onları en doğru şekilde yönlendirmek, soru ve sorunlarına en güzel şekilde çözüm bulmak ve onlara karşı daima en iyi şekilde davranmak hem Doğa Koleji adına hem de şahsınız adına oldukça önem taşır.
 • Özgüven: Daima dik duruşunuz ile yaptığınız kendinize olan inancınızı çalışma ortamına yansıtmak, diğer çalışma arkadaşlarınıza da pozitif duygular yansıtarak onlara da kaliteli çalışma hevesi uyandırır.
 • Gelişim: Daima yenilik içerisinde sizin kişiliğinizi yansıtır. Kaliteli insanlar, daima kaliteli kalmayı hedefler. Bu nedenle kendinizi geliştirmeniz, kariyeriniz açısından önemli olduğu kadar yeni bir şeyler üretmenizde de yardımcı olur.
 • Takım Çalışması: İş ortamındaki çalışma arkadaşlarınızla daima güler yüzlü, neşeli ve anlayışlı olmalısınız. Doğa Koleji, “birlikte daha güçlüyüz” sloganını bu nedenle taşır. Takım çalışması daima sizi bir adım öne taşır ve daha kaliteli işler çıkartmanız konusunda yardımcı olur.

Doğa Koleji Stajyer Başvurusu

Doğa Koleji aynı zamanda kişiyi temelden kendi hedefleri doğrultusuna yetiştirmek ve onları üst rütbelere taşımak, geleceği onlara devretmek adına stajyer alımları gerçekleştirmektedir. Daha çok üniversite öğrencilerine yoğunlaşan Doğa Koleji, aynı zamanda başarılı öğrencilere daha fazla ilgi göstermektedir.

Doğa Koleki açık pozisyonlar iş ilanlarını görmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan CMS Jant İş İmkanları başlıklı makalemizde CMS Jant Fabrikası iş başvurusu, CMS Jant İşçi Maaşları 2014 ve CMS Jant Kariyer.Net İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Latest Comments

 1. sema aladağ 21 Mayıs 2014
 2. Gulay Uresin 18 Haziran 2014
 3. ESMA AKIN ERDEM 20 Haziran 2014
 4. Meryem güler 12 Ağustos 2014
 5. Saadet Demir 13 Ağustos 2014
 6. S. dmr 15 Ağustos 2014
 7. Seçil Sezer 20 Ağustos 2014
 8. behiye genç 24 Ağustos 2014
 9. MERHABA KÖSE 26 Ağustos 2014
 10. belgin bayram 13 Eylül 2014
 11. Figen Keklik 11 Ekim 2014
 12. bedriye alan kabaoğlu 1 Mart 2015
 13. aysegul 1 Eylül 2015
 14. Gülcan koçak 3 Şubat 2018

Cevap Bırakın