İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
Denizbank(Müdürlükler ve Şubeleri) Memur Alımı 2018
Yazar: -16 Mart 2018
436

A.Ş ülkemizde yabancı sermayelerle kurulan bankalar arasında yer almaktadır.Aynı zamanda yabancı sermaye ile kurulmuş bankalar arasında en çok banka şubesine ve müdürlüklerine sahip olan şirkettir. yatırımlarını sürdürüyor 700den fazla şubesi bulunan müdürlüklere ve şubelere personel alımı gerçekleştirecektir. tarafından kamuoyuna yeni pozisyonlar duyuruldu.Başvurular ’ın resmi internet sitesinden online olarak yapılmaktadır.Başvuru linki yazının sonunda yer almaktadır.

Peki hangi pozisyonlara banka memuru alınacak?

Buna göre mobil satış temsilcisi, yatırım danışmanı ve müşteri temsilcisi, yatırım ürünleri telefonda satış temsilcisi, operasyon destek görevlisi (engelli kadro) pozisyonlar için banka memuru alımı gerçekleştirmektedir. Peki adaylar müracaatlarını nasıl yapabilir?

İLAN ve BAŞVURU DETAYLARI NEDİR?

Başvuru yapacak olan adayların öncelikle pozisyonlara göre belirlenen asgari mezuniyet düzeyinde diplomaya sahip olmak, müşteri ilişkilerinde iyi olmak, insan ilişkilerinde başarılı olmak, bazı pozisyonlar için tecrübeli olmak gibi şartlara sahip olunması gerekmekte olup müracaatlar için adayların buraya tıklaması gerekmektedir.Karşınıza çıkacak deniz bank’ın resmi internet sitesinden sizin için uygun olan pozisyona başvuruyu online olarak yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağaoğlu işçi Alımı ve Başvuruları başlıklı makalemizde ağaoğlu iş başvurusu 2018, ağaoğlu iş ilanları 2018 ve ağaoğlu işçi alımı 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

12 + seventeen =