İş ilanları, İş Başvuruları, Personel Alımları – İsimOlsa.Com
CMS Jant İş İmkanları
Yazar: - 08 Ocak 2014
6.320
4

Gün geçtikçe ülkemizde iş olanakları artış göstermektedir. Özellikle ülkemizdeki araba markalarının da artmasıyla beraber araba tamir yerleri, servisler, araba parça satımı ile ilgili iş olanakları da artış göstermiştir. CMS Jant, özellikle ülkemizde otomobil dünyasında büyük bir rol oynamaktadır. Ülkemizdeki en büyük jant üreticilerinden olan CMS Jant yüzlerce insana iş imkanı sunmaktadır. CMS Jantta çalışmak isteyenler için iş olanaklarını araştırdık.

CMS Jant Eleman Alımı 2014

Jant dünyasında büyük rol oynayan CMS Jant, Ege’de kuracağı yeni büyük jant üretim fabrikasına 1000’e yakın işçi alımı yapacağını duyurdu. Büyük bir başvuru yoğunluğu yaşandı ancak CMS Jant, sadece gerçekten işini düzgün yapacak ve iyi bir kariyer hedefine sahip olmak isteyenlere iş imkanı sunmak istemektedir. CMS Jant insan kaynaklarıyla görüşerek, CMS Jant’ta çalışacak olan kişiler için sahip olacakları haklar, nasıl başvuru yapacakları gibi konularda bir kaç soru sorduk.

CMS’de çalışırsam ne gibi haklardan yararlanacağım diye soracak olursanız kendinize, buyrun cevabını CMS’den öğrenelim.

 • Her çalışana sağlık sigortası yaptırılmaktadır ancak iş pozisyonuna göre sigorta da değişiklikler olabilmektedir.
 • Tüm çalışanlara çeşitli maddi manevi yardımlar ve yıllık izinler verilmektedir.
 • Ulaşım, CMS tarafından servis ile karşılanır.
 • Tesislerinden ücretsiz yararlanabileceksiniz.
 • Şirket içi çeşitli etkinlikler ve sosyal faaliyetler yaparak çalışma verimini ve çalışma arkadaşlarını daha sıkı bir şekilde bir birine bağlar.

CMS Jant İş Başvurusu

Beyaz yaka ve mavi yaka adı altında 2 farklı grup alımı yapılmaktadır. Çeşitli sınavlar, mülakatlar ve özel yetenekleriniz değerlendirilir, buna bağlı olarak eğitim verilip verilmeyeceği düşünülür. Yabancı diliniz ve buna benzer çeşitli bilgileriniz alınır ardından şirket tarafından ortak bir görüş ile işe alınma veya alınmama kararı verilir.

CMS Jant iş başvurusu yapabilmeniz için kariyer.net üyeliğine sahip olmanız gerekmektedir. (Kariyer.net iş başvurusu nasıl yapılır?)

CMS Jant açık pozisyon iş ilanlarını görmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Eleman Arayan İnşaat Firmaları 2014 başlıklı makalemizde Güncel İnşaat İş İlanları 2014, ve hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 4 Yorum Var)
 1. çamdibili dedi ki:

  beyaz yakaya belki vardır ama mavi yakaya öyle bir hak yok geri kalan tüm haklar her firmada var.çalışma ortamını görseniz 5 dk duramazsınız.
  ilk günden forklifti bırakıp kaçan wc ye gidicem diyip kaçan çok kişi oldu.aklınız varsa yanaşmayın boşa zaman kaybı.

 2. cms magdurları dedi ki:

  arkadaşlar sakın ha bel fıtığı varış boyun fıtığı eklem romatızması olup her gun calısmak hafta sonları izin gününde 16 saat calısıp değer göremediğiniz yerdir cms zor kurtulduk

 3. hamal cmsliler dedi ki:

  çok ağır ve yoğun iş tenposu var ortam kötü size önem veren yok her sene 200 kişi çıkıyomuş işten ben 6 ay dayandım izin vermezler kolumda kas yırtılması oldu aklınız varsa uzak durun

 4. faysal yüksel dedi ki:

  Faysal yüksel içinize ihtiyacım var burdan ulaşabilirsiniz

BİR YORUM YAZ

4 + nineteen =