CMS Jant İş İmkanları

Gün geçtikçe ülkemizde iş olanakları artış göstermektedir. Özellikle ülkemizdeki araba markalarının da artmasıyla beraber araba tamir yerleri, servisler, araba parça satımı ile ilgili iş olanakları da artış göstermiştir. CMS Jant, özellikle ülkemizde otomobil dünyasında büyük bir rol oynamaktadır. Ülkemizdeki en büyük jant üreticilerinden olan CMS Jant yüzlerce insana iş imkanı sunmaktadır. CMS Jantta çalışmak isteyenler için iş olanaklarını araştırdık.

CMS Jant Eleman Alımı 2014

Jant dünyasında büyük rol oynayan CMS Jant, Ege’de kuracağı yeni büyük jant üretim fabrikasına 1000’e yakın işçi alımı yapacağını duyurdu. Büyük bir başvuru yoğunluğu yaşandı ancak CMS Jant, sadece gerçekten işini düzgün yapacak ve iyi bir kariyer hedefine sahip olmak isteyenlere iş imkanı sunmak istemektedir. CMS Jant insan kaynaklarıyla görüşerek, CMS Jant’ta çalışacak olan kişiler için sahip olacakları haklar, nasıl başvuru yapacakları gibi konularda bir kaç soru sorduk.

CMS’de çalışırsam ne gibi haklardan yararlanacağım diye soracak olursanız kendinize, buyrun cevabını CMS’den öğrenelim.


  • Her çalışana sağlık sigortası yaptırılmaktadır ancak iş pozisyonuna göre sigorta da değişiklikler olabilmektedir.
  • Tüm çalışanlara çeşitli maddi manevi yardımlar ve yıllık izinler verilmektedir.
  • Ulaşım, CMS tarafından servis ile karşılanır.
  • Tesislerinden ücretsiz yararlanabileceksiniz.
  • Şirket içi çeşitli etkinlikler ve sosyal faaliyetler yaparak çalışma verimini ve çalışma arkadaşlarını daha sıkı bir şekilde bir birine bağlar.

CMS Jant İş Başvurusu

Beyaz yaka ve mavi yaka adı altında 2 farklı grup alımı yapılmaktadır. Çeşitli sınavlar, mülakatlar ve özel yetenekleriniz değerlendirilir, buna bağlı olarak eğitim verilip verilmeyeceği düşünülür. Yabancı diliniz ve buna benzer çeşitli bilgileriniz alınır ardından şirket tarafından ortak bir görüş ile işe alınma veya alınmama kararı verilir.

CMS Jant iş başvurusu yapabilmeniz için kariyer.net üyeliğine sahip olmanız gerekmektedir. (Kariyer.net iş başvurusu nasıl yapılır?)

CMS Jant açık pozisyon iş ilanlarını görmek için tıklayınız.

Latest Comments

  1. çamdibili 20 Haziran 2014
  2. cms magdurları 19 Eylül 2014
  3. hamal cmsliler 6 Ağustos 2015
  4. faysal yüksel 25 Ekim 2016

Cevap Bırakın